Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40-hez közeledő, sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-hez közeledő, sokszor gyerekes főnökök miért hajtják a huszonéves alkalmazottaikat? Kapuzárási pánik? Könnyű préda a tiniriherongyok?

Figyelt kérdés
Több munkahelyemen észrevettem ezt a jelenséget, vihori lányokat egyáltalán nem zavarja ez ahogy észrevettem. Én még 30 sem vagyok, de 25 alatt szinte alig találok komoly nőket, ezek a főnökök meg a 19-23 éves lányok után járkálnak, számora elég morbid. Ráadásul alig ülnek a gépnél az irodában, nem is tudom hogy végzik el a munkájukat, mert állandóan a lányokkal chatelnek.

2018. máj. 16. 11:20
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
83%

Számomra nem irigylésre méltó, hanem megmosolyogtató.

Olyan, mint amikor valaki egy 18 évesek szánt, nyári, citrusos buli parfümöt magára fúj 30-40 évesen nappali viseletre, azt is ősszel.

Ugyan ilyen amikor 30-40 éves, vezetői beosztásban lévő férfi huszonéves, fogyatékos, vihogós, könnyűvérű csitrivel jön össze. Komolytalan lesz tőle az egész ember. Nem mondom, hogy szexre biztos rosszak, de kapcsolatra..

De ugyan ilyen, amikor 24 évesek hajtanak 16 éves lányokat. Van aki kevés a saját korosztályában lévő, szép nőkhöz, és ezt saját maga is tudja. Ez van. 25 feletti gyönyörű nőknek már kevés drága ruhákkal villogni.

Ízléstelenség, éretlenség, unintelligencia jellemzi mindkét embert egy ilyen kapcsolatban.

2018. máj. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
28%
#21: Miért jó ennyire leegyszerűsíteni és fekete-fehérré varázsolni a dolgokat?
2018. máj. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!