Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40-hez közeledő, sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-hez közeledő, sokszor gyerekes főnökök miért hajtják a huszonéves alkalmazottaikat? Kapuzárási pánik? Könnyű préda a tiniriherongyok?

Figyelt kérdés
Több munkahelyemen észrevettem ezt a jelenséget, vihori lányokat egyáltalán nem zavarja ez ahogy észrevettem. Én még 30 sem vagyok, de 25 alatt szinte alig találok komoly nőket, ezek a főnökök meg a 19-23 éves lányok után járkálnak, számora elég morbid. Ráadásul alig ülnek a gépnél az irodában, nem is tudom hogy végzik el a munkájukat, mert állandóan a lányokkal chatelnek.

2018. máj. 16. 11:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
32%
Te leszel majd vezetõ ràjössz,amikor tele vagy màr pénzzel ugyanezt fogod csinàlni.
2018. máj. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
37%
Mert a feleségük baromi ronda és évente kétszer hajlandó. Válni meg nem lehet, mert akkor a férfi összes pénzét elveszi a fifikás ószövetségi ügyvéd.
2018. máj. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
70%
Neked nem tök mindegy, hogy mit csinál a főnököd, vagy a szomszéd asztalnál úlő tiniriherongy, de most komolyan?! Vagy irigykedsz netalántán?
2018. máj. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
71%

A kérdésed alapján egyértelműen irigykedsz.

Már csak az lenne a kérdés, hogy miért?


Nem inkább örülnél, hogy a tiniriherongyok a főnöknek kéjelegnek és nem neked...

2018. máj. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
51%

Gondoltam, hogy a sok agyhalott egyből irigykedéssel jön.

Magára ismert a sok ronda fiú vagy ribi lány.

Ezen az oldalon ennyi az össz érvelési eszköztár: Irigy vagy, ronda vagy, szűz vagy, femináci vagy, nőgyülölő vagy, férfigyűlölő vagy.

Sok szutyoktól normális vitát ne várj érvekkel, csak személyeskedést.


Végül is irigylésre méltó egy telibeszart búvárruha testű gyerekes apuka, akinek csak a pénze miatt teszik oda a valagukat a r_bancok.

2018. máj. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
15%

#5


Mondjuk a semminél vagy a rondánál az is jobb. Igaz nem sokkal, de jobb.

2018. máj. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
3%

,,Végül is irigylésre méltó egy telibeszart búvárruha testű gyerekes apuka, akinek csak a pénze miatt teszik oda a valagukat a r_bancok."


Még is ő kapja meg a szexi gyönyörű lányokat,neki teszik szét a lábukat a szép nők,és mégha aputestű is ami nem feltétlenül igaz,nagyon sokan edzenek sportolnak jól néznek ki,akkor is ő kapja meg a csinos nőt,a többi meg a lepattanót.

2018. máj. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%

# 7


Tipikus gyk lúzer. Más is kap szexi lányt, csak nem a gold digger, k_rva fajból.

2018. máj. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Gondolom a 2 támadó komment olyan embertől jött, aki magára ismert.

Nem baj, személyes tapasztalatok alapján deríthetek fényt erre a jelenségre legalább.


Szóval örültök, hogy ha még érdekből is, de hozzányúl valaki a testetekhez, ami már közel sem olyan, mint huszonévesen? Tudjátok, hogy mire megy ki a játék, csak egy kihasznált bábúk vagytok, de ki vagytok éhezve?

Otthon a feleség hordja a gatyát, ezek a lányok pedig jók üritőlyuknak, feszültséget levezetni?


Köszi a választ.


Irigykedni egyébként nem irigykedek, sokkal szebb barátnőim voltak, és rengeteg pénzem van. Egyik sem a közvetlen főnököm, mert képzetlenek hozzá.

2018. máj. 16. 12:02
 10/22 anonim ***** válasza:
30%

én is észre vettem már. Durva hogy felnőtt férfiak erre vetemednek , de él bennünk ez az állati ösztön.


ami gusztustalan, hogy a fiatal lányok hagyják, sőt tudok olyant is aki le is feküdt egy nála 22 évvel idősebb emberrel aki még csak nem is a közvetlen főnöke volt. A csajnak akkor barátja volt, de összevesztek előtte lévő nap így mindjárt van magyarázat, hogy lefeküdjön mással.


én úgy gondolom a fejekben van baj manapság. de méghozzá óriási. Teljesen a fogyasztásra állunk rá, mert ezt diktálja a média és az internet. Belénk neveltek egy hamis világképet, és állandó elégedetlenségben tartanak minket, miközben kiskapukat mutogatnak, mint ha az jó lenne ( ilyen a félrelépés)


egy tizenéves, kora huszonéves lány, már rájött hogy ami a lába között van azzal érvényesülni is lehet, és ez az a korszak, amikor nem jól, hanem szimplán k*va jól akar élni az illető.


a probléma itt is a mértéktelenség. minden mindennel összefügg, de a világból elveszett a jóindulat.

2018. máj. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!