Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40-hez közeledő, sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-hez közeledő, sokszor gyerekes főnökök miért hajtják a huszonéves alkalmazottaikat? Kapuzárási pánik? Könnyű préda a tiniriherongyok?

Figyelt kérdés
Több munkahelyemen észrevettem ezt a jelenséget, vihori lányokat egyáltalán nem zavarja ez ahogy észrevettem. Én még 30 sem vagyok, de 25 alatt szinte alig találok komoly nőket, ezek a főnökök meg a 19-23 éves lányok után járkálnak, számora elég morbid. Ráadásul alig ülnek a gépnél az irodában, nem is tudom hogy végzik el a munkájukat, mert állandóan a lányokkal chatelnek.

2018. máj. 16. 11:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ez van. És még mindig jobban jársz így, mert még gázabb, amikor ezeket a leányokat léptetik elő, és az utasításaikat kell követni, a butaságból adódó hibáikat korrigálni.
2018. máj. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
65%

"Neked nem tök mindegy, hogy mit csinál a főnököd, vagy a szomszéd asztalnál úlő tiniriherongy"


Tudom divat ezt minden kérdés alá beírni, aztán felpontozgatja egymást a sok agyhalott...

Nekem speciel nem tök mindegy, hogy mi történik a munkahelyemen, a gyk munkanélküli lepontozómestereinek gondolom igen. Majd ha főnököddé teszik az egyik szolikirálynőt neked sem lesz mindegy.

2018. máj. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
82%
Persze, csődbe viszik a céget a versenyszférában azzal, hogy inkompetens hülyéket ültetnek valóban fontos pozíciókba. Normális cégnél nem csinálnak ilyet.
2018. máj. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
60%

"Persze, csődbe viszik a céget a versenyszférában azzal, hogy inkompetens hülyéket ültetnek valóban fontos pozíciókba. Normális cégnél nem csinálnak ilyet."


Hagyjuk már ezt a hülyeséget :D Rengeteg inkompetens ember van jó pozícióban, haveri alapon.

Na meg pont egy multinál is csak egy kis porszem egy főnök, ha hónapokig nem lenne ki ellátja a pozícióját akkor sem lenne különösképpen semmi baj.

2018. máj. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Van ellenpélda is.40-es határozottan jóképű,jómódú sportos orvos a főnököm(én 28 éves nő vagyok),aki családos ember.Nem "zaklat" minket,mi se őt (pedig bőven válogathatna akár az orvostanhallgató "kislányokból").Ettől persze még lehet megcsalja az asszonyt,de legalább házon kívül intézi...
2018. máj. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

A 40-es pasasok jó része a 20-as nőkre csorgatja a nyálát... feszes test, kevesebb megkeseredettség az élettől, könnyebb becserkészhetőség... csak épp van, akinek ezek közül esélye sincs. A maradék meg hajtja ezeket a nőket. Persze szép számmal akadnak kivételek is, szerencsére.


Én úgy vagyok vele, hogy zsák a foltját. Erkölcsi nulla a másik erkölcsi nullával (ezt arra az esetre értem, amikor a csajszi is tud arról, hogy a pasi nős, gyerekes). Egyedül a feleséget, gyerekeket sajnálom... volt ilyenre példa ismeretségi körben, mondjuk 50es korosztály volt a pár, a gyerekek szerencsére már felnőttek... de a feleség... rendesen dolgozott, mindent megadott a férjének, és akkor majdnem le lett cserélve egy ribire, csak mert annak feszesebb a teste. Csak azért nem lett lecserélve, mert a pasas feldobta a pacskert szívinfarktus miatt útközben.

2018. máj. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Igazából miért ne tenné? Gondolom ezek a fiatal lányok nem néznek ki rosszul, könnyen kaphatóak, a főnök pedig élvezi az életet.
2018. máj. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Szerintem is undorító, nekem sem mindegy, mivel én is voltam és a gyerekem is lehet majd ilyen helyzetben, hogy a 40körüli apókák kihasználva a pozíciójukat próbálkoznak a gyenge láncszemeknél.


Mondjuk engem a 10+ év korkülönbség máshol is zavar, amikor az épp menstruálni kezdő 14-15 éveseket dugnák meg a huszonéves férfiak.


De akár fentebb is mehetünk, az is visszataszító, mikor 45 körüli frissenvált nőknek udvarolgatnak 60körüli férfiak.


Mind ugyanúgy csinálja. Érezteti a nővel, hogy kevesebbet érnek, kevesebbet tudnak, kevésbé jómódúak, kisebb a hatalmuk, majd egy alacsony önbecsülésűt pillanatok alatt behálóznak. Vagy csak szexre, vagy csak kapcsolatra, de ez sosem egyenrangú dolog, akkor se, ha a 19 éves csaj azt mondja, hogy akarta.


Ha a manipuláció nem játszhatna, egy 20 éves nő sem választana nála sokkal idősebb férfit sem szex/sem akármilyen kapcsolatra.

2018. máj. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
#18: Wow... Mindenért IS a férfi a hibás?
2018. máj. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
18-as, nőként mondom, hogy óóóóóó, dehogynem. Nem minden 20éves lány egy ma született kisbárány. Vannak olyanok, akik direkt magukba bolondítanak idősebb, gazdagabb embereket, csak hogy ne kelljen egyetem mellett vagy helyett dolgozniuk és el tudjanak menni bulizni, ruhát venni. Sok esetben manipulációról szó sincs.
2018. máj. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!