Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Megtetszett egy lány, a főiskolán láttam néhányszor. Tud rólam, hogy létezem, de hogyan írjak rá?
2018. máj. 10. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Például így: " Szia! Láttalak a fősuli, és szimpatikusnak talállak. Lenne kedved esetleg beszélgetni? "
2018. máj. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyomozd ki, h milyen órára jár, amire te nem és írj rá, h milyen az az óra, mert téged is érdekelt, de mondjuk meggondoltad magad és végül nem mentél rá.
2018. máj. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kezdésnek jelöld be, ha visszajelöl akkor írj rá.
2018. máj. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én az ősi szokás híve vagyok, odaállok szemtől szemben, nem interneten.


Mivel még nem ismer téged csak látásból, először a helyedben csak annyit csinálnék, hogy mikor szembejön köszönök neki, hogy "szia xy".Ez már egy elegendő de nem túl nagy erejű impulzus a figyelem felkeltésére, lesz ideje gondolkodni rajtad, megmarad a kényelem érzete, nem lesz frusztráció.Közben jól megfigyelheted, hogy örül-e neked egyáltalán.Később ha megint találkozol vele már lesznek árulkodó jelek, ha azt látod, hogy nyitott rád akkor nyugodtan beszélgethetsz vele, először csak lazán, ne legyenek elvárásaid.Ha tetszel neki akkor annak lesznek jelei.

2018. máj. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk szavakba öntött mondatokkal! Ha a ráírás problémát okoz, mi lesz a későbbiekben? Bár itt bármikor tanácsot kérhetsz!
2018. máj. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!