Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ragga25 kérdése:

Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 24 éves értelmes munkával rendelkező srác vagyok, de egyszerűen nem találom meg magam mellé a megfelelő embert. Az előző kapcsolatom 3 hónapig tartott nagyon nem egy formák voltunk mindegy miért de csak időhúzás volt. Elég rossz helyen élek kevés az élet ( falun) nincsenek új emberek mindenkit ismerek szeretnék megismerni egy kedves aranyos picit lázadó lányt, de nem találok ilyet manapság eleve nincs könnyű dolga egy normális srácnak. Próbálkoztam de totál egyedül érzem magam, hiába a barátok stb. egyszerűen lehetőségem sincs itt ismerkedni. Az internetes társkeresést hagyjuk nekem az a legalja. Eléggé egyedül érzem magam..volt egy lány akiért oda voltam de neki pedig barátja volt és tiszteletben tartottam a kapcsolatukat inkább. Volt valaki ilyen helyzetben hogy egyszerűen egyedül maradt ilyen téren és nem lát kiutat ? ugy érzem nem lesz egy csaj sem az elkövetkező években..kérnék valamiféle tanácsot, mi ként próbáljam meg felturbózni ezt a történetet ?
2016. máj. 15. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, figyelj, költözés nem opció? Ha faluban laksz, nem hiszem, hogy túl sok választási lehetőséged van.
2016. máj. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Társkereső márpedig az egyetlen lehetőséged, nem lesz könnyü, de ha kitartó vagy akkor összejöhet.
2016. máj. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen sokat gondolkodtam rajt, de egyedül fent tartani egy lakást legyen kaja és minden azért az egy fizetésből sajnos nagyon húzós manapság :S
2016. máj. 15. 21:57
 4/4 A kérdező kommentje:
2. A társkeresést hazudnék ha azt mondanám hogy kíváncsiságból nem néztem meg de valami..valami irtó ellentmondásos az egész. Mindenhol prémium meg minden amivel le lehet húzni az ember számláját. Ráadásul itt Veszprém megyében nem sok csajt láttam-találtam. Így hát hamar töröltem is a dolgot.
2016. máj. 15. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!