Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék csak a partneremre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék csak a partneremre koncentrálni szex közben. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Furán hangzik, tudom.

Amikor még nem éltem szexuális életet és elkezdtem maszturbálni, már az elsőnél is volt egy fantáziám. Azóta ugyanaz a fantázia, csak változnak benne a dolgok. Arra szoktam gondolni, hogy valaki (akár nő is, pedig heteronak tartom magam) szexre kényszerít, nem bánt, csak megzsarol valamivel és kényszerít arra, hogy kielégítsem. Én ezt a fantáziát szoktam meg, és amióta élek szexuális életet, mindig erre gondoltam közben. Fantáziáltam és nem az járt a fejemben, hogy most a szerelmem "dolgozik rajtam"... Tudom hogy nem jó, de még máshogy nem sikerült elélveznem. Most viszont már a fantázia sem elég jó nekem... Valahogy meguntam. Szeretnék már csak a barátomra koncentrálni, tudni, érezni, hogy szeretjük egymást és a legjobbat akarjuk a másiknak. De valahogy nekem ez még nem megy :/ Hogy csináljam?

Amúgy kipróbáltuk már azt, hogy összeköti a kezeimet és úgy elégít ki, meg "rákényszerít" az orálra, de ilyen nem sokszor volt és nem is akarom mindig így csinálni, romantikusra vágyom többször, és hiába volt ez a dominancia, így se (végig) csak a barátomra koncentráltam.

20/L


2016. febr. 21. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem baj ez.
2016. febr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De engem zavar. :/ Alig tudok már elélvezni...
2016. febr. 22. 21:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tolunk, laikusoktol kerdezd meg, inkabb szexualpszihologust, o erdemben tudna tanacsot adni, mi csak kibicelunk.
2016. febr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert ez az oldal ingyen van, és akadhat olyan, aki tanácsot tudna adni, a szexuálpszichológus meg 10ezer körül van per alkalom, és nem hiszem, hogy rögtön olyan tanácsot tudna adni, hogy minden problémánk megoldódna.
2016. febr. 26. 17:31
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudtál még teljesen feloldódni szex közben. Ha teljesen sikerül, és olyan partnerrel, akivel tökéletesen összepasszoltok, "kémiailag is", akkor semmi gond nem lesz az orgazmussal. Nagyon fiatal vagy még...
2016. ápr. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!