Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40 éves elvált nőként hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves elvált nőként hogyan sikerülhet párt találni?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 30. 16:24
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Nem vagyok elvált,gyerekem sincs,közelítek a 40-hez,és nem tudom erre a megoldást.Legjobb a véletlenszerű megismerkedés mindennapi helyzetben.
2018. ápr. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
A 40-es elvált, gyerekes férfiak igen kis része válogathat 25 éves nők között, mivel a huszonéves lányok jelentős része nem akar gyerekes pasit. Sokszor volt ilyen kérdés, és nagy részük nem akar a pasi gyerekével és exfeleségével bajlódni, ráadásul az elvált pasik sokszor már nem akarnak házasodni, vagy újabb gyerekeket. Tehát a huszonéves nők sem terveznek negyvenes, elvált pasikkal hosszútávon. Ideiglenesen igen, mivel kezdetben a pasi teper a fiatal csajért, drága étterem, wellness, nyaralások, shopping, de aki ezt nem tudja hosszútávon finanszírozni, amellől lelép a fiatal csaj, és egy független 30-assal fog jövőt tervezni.
2018. ápr. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
23%

Az, hogy itt mit írnak az egy dolog. Rengeteg olyan csinos 20-as nőt ismerek aki volt már életében sokkal idősebb pasi szeretője, és 6 nőből 4-nek akiket ismerek, huszonévesen 35 feletti férfitól van gyereke. Van olyan is akinek 51 éves a férje.


De egyébként győződj meg róla magad ha nem hiszed. Menj el egy egyetemnek a főbejáratához délután, és nézd meg hány csajt várja az idősebb pasija autóval, és hány fiatal srácot vár a 40 éves nője autóval.

Nem akarom lelőni a poént, de előre is megsúghatom az eredményt: az előzőből sokat fogsz látni, az utóbbiból egyet sem

2018. ápr. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Ebben van igazság, de itt a hosszútávú kapcsolatról van szó, meg hogy tervez-e vele jövőt. Az egyetemista lányoknak jól jön, hogy amíg nincs keresetük, addig az idősebb pasi hordozza őket ide-oda, aztán ha végeztek, és lesz saját munkájuk, akkor pattintják az öreget, és elkezdenek a 30-asok között keresgélni, akikkel lehet jövőt, családot tervezni. Ugyanígy a 40 éves nő is könnyen talál fiatalabb pasit szabadidő eltöltésére. Én ismerek 40 éves 3 gyerekes, csinos nőt, akinek 35 éves jóképű pasija van. Egyik sem tervez a másikkal közös jövőt, de tök jól elvannak.
2018. ápr. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

A nyolcas konkrétan szexpiaci értékről beszélt, én erre reagáltam.

Amúgy meg sok negyvenes nő talál magának boldog kapcsolatot, nem hiszem, hogy egy 60 éves pasival lennék egy szinten. Nyilván, egy olyan felületes féreggel nem jönnék össze, aki mondjuk 45 éves létére velem dugna, mert jó nő vagyok, de kapcsolatra csak harmincas kellene neki, mert az még fiatal. Az ilyen embert semmire sem becsülöm és számomra nem kár, ha kiesek a rostáján.

Fiatalabb sráccal lehetnék bármikor de az nekem nem kell. Ha bennem van tartás és koromnak megfelelő partnert keresek, remélem találok is ilyet férfiben. Biztosan van valahol egy elvált apuka akinek bejövök :-)

2018. ápr. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Ha nincs kölköd, az már fél siker.
2018. ápr. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Válogass a sok privátból, amit kaptál.
2018. máj. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Van gyermeked is?
2018. máj. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nem tudom a kérdés nekem szólt-e vagy a kérdezőnek. Van gyerekem és nem feltétlenül akarok ismerkedni. Majd az élet úgy hozza (vagy nem) csak reagáltam erre a nevetséges szexpiaci értékre. Sosem tekintettem magamra árucikként, 20 évesen sem és most, 40 évesen sem. Kicsit szomorú az a világ, ahol az emberek többsége így tekint másokra. Ez degradáló. Sosem érdekelt, hogy az adott partnerem mennyire "értékes" valami skálán. Az érdekelt, milyen EMBER. Az ilyen gondolkodású emberek betegek, nem kicsit.
2018. máj. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!