Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek sikerülhet lefogyn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sikerülhet lefogyni, és párt szerezni?

Figyelt kérdés

-mindennap 1 órát intenzíven szobabiciklizem, ha pedig nem akkor úszom

-max. 1129 kaloriát eszem egész nap(inkább zöldség,fehérje, max. csak rozskenyér, és nagyon kevés light sajt, persze nem mindennap ugyanez)

-most 170 cm és 79 kg vagyok és 16 éves

-egyszer már sikerült lefogynom 95 kg-ről 78kg-ra, és ezt azóta tartani


2013. jan. 14. 19:13
 1/8 ASOT ***** válasza:
ha kitartó vagy akkor sikerülhet
2013. jan. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz a kalóriákkal és a kilókkal. ha valakin szeretni fog, akkor azért tegye amilyen valójában vagy.

én pl egy nagyon duci...már-már kövérnek mondható lány voltam, mégis olyan pasival jöttem össze, akivel max. álmaimban találkoztam. és az ő 'segítségével' nagyon sok kilótól megszabadultam, pedig sosem nyaggatott, meg semmi. de vele jó volt elmenni futni és más testmozgást is végezne, végül most nagyon vékony vagyok! (mindezt fél év alatt)

17L

2013. jan. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sikerülhet:)

És szerintem nyugodtan csináld.Jobban felfigyelnek rád,és elégedett leszel magaddal,nagyobb lesz az önbizalmad:)

2013. jan. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az úszást azt felejtsd el!!! Minden nő akit ismerek és tudom hogy tizenévesen úszott rendszeresen, az most egy vállas debella!! Ha kifejlődik a széles hát abból aztán nem fogsz tudni fogyni soha az életben! Többnyire el is hízott mindegyik aki abbahagyta!
2013. jan. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Elárulod nekem, hogy édes anyukád mit csinált mig te 95kg-ra felhíztál 16 évesen? de még a 79 is rengeteg egy 16 évesnek..
2013. jan. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok sikert, én is hasonló cipőben jártam, még pár kiló van hátra, a lányok kezdenek felfigyelni rám. Hogy ez azért van mert a külsőm változott meg, vagy a magabiztosságom miatt, mindenesetre örülük. Neked is hasonló sikereket kívánok! (mondjuk gondolom te lány vagy, elnézést ha nem :D) 14/F
2013. jan. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6


Miért nem ismerkedtek meg? segíts neki:D

2013. jan. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sikerülhet, csak kellően kitartónak kell lenned. Én is hasonló helyzetben voltam, csak annyi, hogy én magasabb vagyok (178 cm). 96 kiló voltam, de egy év kitartó munkával lefogytam 76 kilóra. Azóta sokkal magabiztosabb vagyok és a nőknél is sikeres. :)

Viszont ha sikerül elérned a célod semmiképp se szállj el. Én sajnos rendesen visszaéltem a helyzettel, amit már azóta bánok. 20/F

2013. jan. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!