Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy találhat párt egy koránál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhat párt egy koránál érettebb fiú?

Figyelt kérdés

Az még oké, hogy ha egy 12-16 éves lány érettebbnek hiszi magát a koránál akkor megy a 25-30 évesekhez, mert szerintük "10 éves korkülönbség az KELL mert csak 20 fölött vannak érettebb pasik". Nem mondom azt, hogy ez jó, sőt szerintem rossz, de ezt most hagyjuk. De akkor viszont mi a helyzet, ha ez az egész fordítva fordul elő? Azért kérdés ez, mert a lányok többségénél alap, hogy csak náluk idősebbekkel merül fel a párkapcsolat ötlete, bár ebben nem vagyok 100%-ig biztos.

Bevallom, nehéz érett, értelmes tizenéves fiút találnia egy lánynak, mert a legtöbb srác ebben a korban vagy lúzer vagy bulizós hülyegyerek, de olyan tizenéves lány, aki érett, értelmes, szép és nem csak az idősebbekre bukik létezik egyáltalán?

17/F


2013. jan. 6. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne vedd magadra, de sose maga az ember érettebb a koránál, csupán a nagy átlag nem elég érett. Remélem érted a különbséget. Egyszerű, normális csajok bárhol vannak, ha hiszed ha nem, még bulikban is, mert mi is bulizunk. Csak mi nem a seggünk riszálva tajtrészegen...
2013. jan. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mókusgyilkos ***** válasza:

dehogy vagy te érettebb a korodnál XD álmodozz még szebbeket.

egyébként BUÉK gyerekek.

2013. jan. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19 éves vagyok, és eddig több nálam fiatalabb fiú tetszett, mint idősebb. A nálam több évvel idősebb fiúk mellett sokszor kislánynak érzem magam, nem tudok elég felszabadult lenni. Biztos vannak még ilyen lányok, mint én :)
2013. jan. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen létezik, de kevés. Viszont 15 éves lánnyal már belefér neked nem?
2013. jan. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem fiatalabb barátom van :)
2013. jan. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hogyne létezne, csak meg kell találnod! ;) 16L
2013. jan. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Csak, hogy kicsit érthetőbb legyen: azt az "érettebb" dolgot nem én találtam ki, többen is mondták, és azt is, hogy csak azért vagyok egyedül mert nem akarok összejönni 13 év körüli kislányokkal mint a többi srác az én koromban. Az első válasz nagyon tetszik, főleg az eleje, én is így vagyok vele, csak az, hogy "talán érettebb vagyok" jobban hangzik mint az, hogy "mindenki más hülye". Tudom, hogy buliba nem csak idióták járnak, csak egy típust akartam így egyszerűsítve meghatározni. Ez is egy pontja lenne a kérdésemnek, hogy manapság csak a bulik számítanak ismerkedésre alkalmas helynek?

2013. jan. 6. 19:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Bárhol találhatsz ilyen lányt, csak szerencse kell hozzá... de ezzel a "jótanáccsal" nyilván nem segítettelek ki.

Diszkóban is kifoghatsz szép, okos, nem talajrészeg lányt, de nem egyszerű. Házibulikba nem tudom, mennyire szoktál járni, valamelyik ismerősödnek biztos van idősebb testvére, annak idősebb lányismerősei... :) Én ezen a vonalon indulnék el. Vagy főiskolás ismerős elvihetne fősulis buliba, rendezvényekre.

Bulikon kívül könyvesbolt, könyvtár, valami izgalmasabb kiállítás. Lehet, h sablonos ötletek, de nem tudom, mit csinálsz szívesen szabadidődben, nyilván azt kéne összekapcsolnod valami ismerkedési hellyel.

Érdekes a kérdésed :) Remélem, találsz magadnak ilyen lányt!


19/L

2013. jan. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!