Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan próbáljak meg párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan próbáljak meg párt találni, ha a koromnál jóval fiatalabbnak nézek ki?

Figyelt kérdés
21/L vagyok, de az emberek többsége szerint 14-15 évesnek nézek ki. Hiába megyek el bárhova, túl fiatalnak gondolnak, nem foglalkoznak velem... Tudom, hogy jó dolog lesz később fiatalabbnak látszani, de úgy érzem, hogy így már teljesen nincs is esélyem. Csak azért meg, hogy legyen valaki nem akarok k*rvásan öltözködni... Köszi a segítséget

2013. jan. 1. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
itt vagyok ne keresgélj tovább
2013. jan. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Figyelj szerintem tuti lesz így barátod, ha fiatalosabb vagy meg jól is nézel ki nem esélytelen hogy találj egy párt magadnak:) Meg nem is kell nálad idősebb fiú, simán lehetne 2 évvel fiatalabb:) Én párom is idősebb nálam 1,5 évvel és szeretjük egymást.

20/F

2013. jan. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy ez hátráltat a pártalálásban, nem tudsz tenni valamit azért, hogy ne nézz ki fiatalabbnak? Mitől nézel ki fiatalabbnak? Alkatod? vagy babaarc?
2013. jan. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi 2. :)


Hát nem tudom, hogy mit tehetnék ellene. Az alkatom meg az arcom miatt nézek ki fiatalabbnak.

2013. jan. 1. 14:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Engem is ennyivel fiatalabbnak néztek mindig. Férfiként ez nagyobb probléma, mert az 5 évvel fiatalabb nő idősebbnek gondoltam magát nálam.

Végül inkább csak barátkoztam. Ilyenkor nem számít az életkor. Mikor szóba jött az életkor, addigra már ismertek. Vagy úgy is mondhatnám, hogy könnyedén körül vettem magam nőkkel, mert nem féltek, hogy akarhatok tőlük valamit.

A lényeg, hogy olyan helyeken ismerkedj, ahol van lehetőség beszélgetni.

2013. jan. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én meg 23 éves srácként kb. 15-17-nek nézek ki mások szerint. Szívás.
2013. jan. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!