Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találnak párt, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találnak párt, a mackós fiúk meg a molett és duci lányok?

Figyelt kérdés
én molett,duci nőket szeretem szerintem őrjitőek szexisek
2013. jan. 1. 01:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt miből szűrted le, hogy nem találnak?
2013. jan. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
:)
2013. jan. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Fiú létemre én is ilyen alkatu vagyok,szeretem tetszenek molett nők vonzanak nagyon is.
2013. jan. 1. 01:38
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem tudom a +15 kilómmal kövér vagyok-e,de általában az arcom a gondjuk.Mindig vékony barátnőim voltak...
2013. jan. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát érdekes. Én sem szeretem, ha a másikat fel kellene jelenteni csend háborításért, ha megmozdul. Soha nem bírtam, ha kint vannak a bordái. Egy férfiben biztos nem jó, nekem. Másnak lehet. Ez abból is adódhat én sem vagyok azért ajtólap. Egy férfin legyenek fogható dolgok, nem a kiállókra gondolok.
2013. jan. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

imádom a macis pasikat. nekem az a gyengém. és eddig 2 kivétellel minden pasim mackós volt.


szóval nincs igazad, találnak párt.

2013. jan. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom a +15 kilómmal kövér vagyok-e,de általában az arcom a gondjuk.Mindig vékony barátnőim voltak...


Mi baj az arcoddal?

2013. jan. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%

mert nincs önbizalmuk

bebeszélik maguknak, hogy őket a testsúlyuk miatt senki sem fogja szeretni, ráadásul egy-két kretén vékony srác és nő sportolás mellett abból űz sportot, hogy lenézi és leszólja azokat az embereket akik nem olyanok, mint ők és éreztetik velük a "felsőbbrendűségüket" pont azért, mert nekik sincs megfelelő önbizalmuk, vagy komplexusaik vannak.

Hatalmas tisztelet a kivételnek, azoknak a sportos testalkatú lányoknak és fiúknak, akik nem kőbunkók és nem csak a külsőséget veszik észre, de azt is, hogy bizony nem biztos, hogy valaki szándékosan hizlalja magát 80-100 kg fölé...

Nem mindenkinek van ideje sportolni, bár a számítógép előtt töltött időt fordíthatná egy-két ember sportolásra is, de ha nem arra fordítja azt az időt, akkor sem kellene lenézni és leszólni őket. Inkább támogatni kellene őket, hogy legyen önbizalmuk kondizni, futni, úszni és egyéb sportokat űzni. Hogy legyen igazi társaságuk, ne csak olyan emberek vegyük őket körül akik lenézik őket és hasznot húznának belőlük...

Ez egy komoly társadalom alapja.

2013. jan. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok választ.BÚÉK mindenkinek!zöld kéz ment. utolsóválaszoló jól leirta.
2013. jan. 1. 02:09
 10/13 anonim ***** válasza:
4es vagyok megint,semmi,csak a többség szerint csúnya...
2013. jan. 1. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!