Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tornászod vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tornászod vissza az önbizalmad, ha az ellenkező nemtől (pár embertől) azt hallod vissza, hogy nem vagy valami szép/helyes?

Figyelt kérdés
Nők, férfiak válasza egyaránt érdekel, csak légyszi írjatok kort és nemet.
2018. ápr. 29. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Én ezt így soha nem hallottam. Viszont amennyire kerülnek a nők, mínusz tartományba került az önbizalmsm.
2018. ápr. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Foglalkozz önismerettel, önszeretettel. Nem szabad, hogy vadidegenek, külső személyek befolyással legyenek az önbizalmadra.

Hisz azért önbizalom, mert te saját magad építed fel és nincs hatással mások kijelentésére.

2018. ápr. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%

Auth Csilla énekelte az egyik számában: "...nem érdekel, hogy mennyire tetszem neked vagy bárki másnak".

Szóval nem érdekel. (35F)

2018. ápr. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
Hát sok módszer van rá. Mindegy melyiket használod, önáltatás lesz és ugyanúgy egyedül halsz meg majd fiatalon, ha "szerencsés" vagy talán egy még tőled is sokkal rondább csajjal összejöhetsz. Persze csak miután az kiélte magát a menőkkel.
2018. ápr. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 iamaveryniceguy ***** válasza:
51%

Hány olyan ellenkező nemű embert láttál eddig, aki neked nem tetszett mégis boldog párkapcsolatban élt? Én sokat. Szóval semmit nem számít, hogy xy embernek nem tetszel.



Én sem kaptam még meg soha, hogy "nem vagyok szép-helyes", sőt...de a fenti gondolat ettől még nem lesz butaság.

2018. ápr. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Gimiben volt pár fiú osztálytársam, akik mindig bántottak, hogy csúnya vagyok. Ez egészen addig fájt, amíg nem lett pasim, aztám miután szakítottunk, nem sokkal később lett új, meg voltak folyamatosan érdeklődök. Itt értettem meg, hogy ez tényleg relatív, és a továbbiakban nem foglalkoztam a kreténekkel.
2018. ápr. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%

#6


Ez csak nálatok nőknél igaz. Fordítva, ha egyszer lerondáznak, utána is lefognak.

2018. ápr. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Akik lerondáztak, utána se tartottak szépnek, de kit érdekel? Másoknak tetszem, ennyi.
2018. ápr. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én pl. elfogadom azt, hogy vannak hibáim. Na és? Szerintem ez a kétségbeesett tökéletesség mánia manapság eléggé beteges. Sok szép vonást is fel tudok fedezni magamon.

Képes vagyok elfogadni mások véleményét, de tudom azt, hogy sok esetben ez egyoldalú vélemény. Van aki a hibáidra fókuszál és arra nem, ami éppen pozitív rajtad.

Kb. olyan ez, mint amikor meglátsz egy szuper autót, de lerondázod a színe miatt.


Pl. Van aki olyan nevetséges szempontok miatt oltogat, hogy vörös hajad van, ő meg a szőkékre bukik, vagy alacsony/magas vagy, neki hiába legyen szép arcod, meg jó alakod:). Olyan ez, mintha bárkibe belezúgna csak a hajszínéért vagy a magasságáért, akár legyen az illető pattanásos, elhízott. Tehát egy szemponton van leragadva és csak az alapján dicsér/kritizál másokat.

Én szeretem sokoldalúan ítélni a dolgokat/embereket, több szempont alapján véleményt alkotni. Meghallgatom mások véleményét is sok dologban, ha az értelmes, megalapozott.


Kétlem azt, hogy semmi szép ne lenne rajtad, semmi baj nincs azzal sem, ha elfogadod a hibáid(ha vannak ilyenek), de közben fókuszálhatsz arra is, ami éppen jó/előnyös.

2018. ápr. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mindig próbálok fejleszteni magamon. Alapvetően nem annyira érdekel hogy ki és mit gondol rólam de ha mégis történne egy ilyen azt gondolom folytatnám az önfejlesztést és esetleg még jobban és jobban.

Ezek alatt értsd: sport, tanulás, egyéb képességek fejlesztése, szociális kapcsolatok fejlesztése (bár alapvetően is szociális vagyok itt inkább arra gondolok hogy olyanokkal is igyekszem találkozni akikkel annyira gyakran nem tudok/szoktam).

A lényeg hogy megfeleljek magamnak és olyan legyek amilyen lenni szeretnék.

2018. ápr. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!