Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek milyen kaliberűnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen kaliberűnek/vonzónak kell lennie egy 13 éves fiúnak, hogy ilyenben legyen része?

Figyelt kérdés

Tudom a cikkben szereplő egyik alany nem felnőtt, de azért is helytálló a "felnőtt párkapcsolatok" kategória, mert az én szerencsétlenségemmel (25 évesen szűz) szeretném összevetni az ilyen jelenségeket.

Szóval a cikk: [link]

Egészen döbbenetes, hogy sokan huszonévesen sem éltek még át egy csókot sem, eközben meg 14 alatti fiúknak ilyen élményekben lehet részük. Konkrétan, hogy egy csinos tanárnő halálosan szerelmes beléjük. És ne gyertek azzal az indokkal, hogy az ilyen nő beteg, mert mégiscsak ezt az egy srácot szemelte ki magának, nem pedig a többi x gyereket. Szóval valamivel sikerült megbolondítani a nőt. És mivel ebben a korban még az intelligencia/egzisztencia jelentéktelen mértékű így csakis valami álomtestű, magas, jóképű, nagyfarkú szépfiúról lehetett szó. Annyira kíváncsi lennék az ilyen tanárok által "molesztált" tinik külsejére. Mondjuk a nő férjének lehetett aztán megalázó egy a szitu, hogy egy 13 éves több vonzalmat tudott ébreszteni a feleségében, mint ő maga. Szerintetek ezek a "szexuálisan molesztált" srácok "mit tudnak" (vszeg költői kérdés), amit én soha a büdös életben nem fogok.



2018. márc. 27. 16:34
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk nem gyakorin siránkoznak, hanem elmennek sportolni meg tanulnak, hogy jó munkájuk legyen. Vagyis 13 évesen lehet nem ezeket csinálják, de neked 25 évesen ezt kéne, hogy ne legyél szűz.
2018. márc. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

“csakis valami álomtestű, magas, jóképű, nagyfarkú szépfiúról lehetett szó” - hát persze... a hatalmas farokméretét (amiről mint tudjuk, a legeslegfontosabb szempont minden egyes nőnek a világon) nyilván a röntgenlátásával előre megállapította a nőci, ugyanígy a kockák számát a srác hasán, ami még több is volt, mint kellene, hiszen a gyerek mind a 13 évét ezek kidolgozásával töltötte.

Fogjátok már fel, hogy (ettől a nyilvánvalóan beteg “kapcsolattól” elvonatkoztatva is) párkapcsolat nem így működik, hogy x pénzes, vagy nagyfarkú jópasi, ezért van nője, y meg nem az, ezért nincs. Az emberi kapcsolatok, a nők, (és a férfiak) nem így működnek. Nézz már körül az utcán kérdező, hány átlagos, vagy átlag alatti palit látsz nővel? Mert aki nem hagyja otthon a 18 dioptriás szemüvegét, az qrva sokat!

2018. márc. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"így csakis valami álomtestű, magas, jóképű, nagyfarkú szépfiúról lehetett szó. "

Egyaltalan nem.

A no beteg. Es ne irigyelj okyan gyerekeket, akiket egy mentalisan beteg no kihasznalt.

2018. márc. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3: De könyörgöm, akkor magyarázd el légyszíves, hogy miért PONT Ő lett az "áldozat"?! Nem a padtársa, nem a többi x tucat iskolatársa, hanem Ő. Akkor csak tudhatott valamit, amit más nem. És nekem ne gyertek az álszent dumával, hogy ez egy beteg nő, aki megkeserített egy fiút aki örök életében lelki problémákkal fog küzdeni. Khmm. Bruhahhaha.
2018. márc. 27. 17:24
 5/10 anonim ***** válasza:
ÉLNEK. Nem a neten lógnak egész nap. Ha a szobámban netezve vártam volna, hogy majd egy lány megcsókol vagy elveszi a szűzességemet, nem lett volna egy párkapcsolatom. És hidd el a nők is szoktak kezdeményezni, vagy akár felazedni (csak 17 és 19 éves korom között 3szor volt hogy egy idegen lány úgy mászott rám, hogy megcsókolt.), de csak akkor fognak, ha megadod az esélyt - nem a szobádban várod, hogy betoppanjon és lesmároljon, hanem szocializálódsz.
2018. márc. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5: Miért, szerinted egyedül a cikkben szereplő gyerek járt be az iskolába? Eleve hol máshol találkozhattak volna, ha már egy tanár-diák kapcsolatról van szó? Vagy a többi nem molesztált srác távoktatásban vett részt? Kérlek ne ferdítsetek már, hanem adjatok már normális válaszokat!
2018. márc. 27. 17:51
 7/10 anonim ***** válasza:

#6 azt arra írtam (#5), hogy TE miért vagy 25 évesen szűz. Mert igazából ez tényleges probléma, nem?

Egyébként meg egyrészt, valaki 13 éves korában már 7 sportol, ami látszódhat is, jelleme is karakteresebb, stb, másrészről semmi értelme az ilyen összehasonlítgatásoknak. Téged mit foglalkoztat, hogy melyik 13 évest molesztálták? Te attól hol leszel előrrébb? Hátrább viszont vagy tőle, mert ahelyett, hogy nőkkel ismerkednél itt próbálsz igazolást vagy felmentést találni.

2018. márc. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
“#5: Miért, szerinted egyedül a cikkben szereplő gyerek járt be az iskolába? Eleve hol máshol találkozhattak volna, ha már egy tanár-diák kapcsolatról van szó? Vagy a többi nem molesztált srác távoktatásban vett részt? Kérlek ne ferdítsetek már, hanem adjatok már normális válaszokat!” - ja, hogy te tényleg azt várod, hogy a millióból egy ilyen esetre reflektáljunk valós tapasztalataink/megérzéseink/egyéb lókukitudjamink alapján? Ha az emberi faj egy minimális - tényleg minimális - iq-jával rendelkező egyed vagy, akkor tisztában vagy azzal, h ez kb. lehetetlen. Ergo egy szokásos rinyagéppel állunk szemben, akinek hiába próbálunk bármit mondani (lásd a fhaszsetudjahányas válaszomat, nézd meg a százalékot, akkor talán sikerül azonosítani), qrvára felesleges, tehát innentől xarok rád, éldd az életed az àltalad elképzelt világban, nehogy kinyisd a kis szemeidet még véletlenül se! sok sikert kívánok!
2018. márc. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Nem csak őt választotta ki. A cikk vége felé írják: más is jelezte, hogy kapott mezten képeket. Tehát az adonisz testes elméletedet elvetheted. Egyébként is tévedés egészséges szexuális vonzalomként vizsgálni az egészet, hiába erőlteted. A nőnek nyilván hiánya volt valamiből, de attól még válogathat. A férj meg valószínűleg szerepet játszott abban, hogy a nő idáig jutott.

Egyébként önmagában a 25-éves szűzség nem probléma, inkább az ahogy megéled és néhány az okok közül, ami

elyek közrejátszanak.

2018. márc. 28. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egy 18 év alatti gyereknek egyáltalán nem kéne még semmien nemi kapcsolatot létesítenie egy lánnyal (jelen esetben egy nővel) egy csókon kívül (persze nem egy idős nővel) mert még fejben egyáltalán nem érett meg ezekre a dolgokra. Sok 13-16 éves gyerekkel beszéltem akik már voltak szexuális kapcsolatban lányokkal, kb. a 80%-a azt mondta, hogy jól esett neki, de szerintem gáz. És vannak olyan 18-20 évesek aki azt mondták nekem, hogy megbánták a gyerekkori intim kapcsolataikat, mert visszanézve még ők is látják, hogy nem kellett volna. 19 éves fejjel én azt mondom, hogy az a tanárnő egy elmebeteg, aki képes lefeküdni a saját tanítványával, főlleg ha az 18 év alatti. És mellesleg ezt fel is kéne jelenteni, mert pedofília.

És nekem se volt még egy intim kapcsolatom se, és egy jó darabig még nem is lesz.

Ja és még valami, az egyik legjobb haverom még 10 éves korában lefeküdt egy csajjal amit nem a srác akart, mert a csaj vetkőztette le őt és meg*aszatta vele magát. Szerinte jó volt, én el is mondtam neki, hogy szerintem gáz, de ő csak legyintett rá.

2018. márc. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!