Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti voltatok már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti voltatok már úgy, hogy hirtelen nagyságrendileg több embert kezdtetek vonzónak találni, és egy ilyen bőség zavara féleség állt fenn?

Figyelt kérdés

Nesztek egy kis körítés a kérdéshez, mert most olyan elmélkedős napom van :D


20-as éveim elejében járó férfiú vagyok, eddig kétszer voltam kapcsolatban, egyszer gimi végén pár hónapra, elég semmilyen volt, majd rá fél évre belecsöppentem egy 3 éves kapcsolatba, ami kb. fél éve ért véget. Eddigi életemben, egészen fél évvel ezelőttig, szerintem havonta ha 1-2 olyan lányt lattam, akin úgy megakadt a tekintetem.

Most pedig ez a szakítás eléggé a feje tetejére állította szinte minden téren a hozzáállásomat a dolgokhoz. És most rátérnék a kérdésemre:


Most már nincs igazán "zsánerem", és jóval több nőn, és nagyon eltérőkön akad meg a szemem. Szóval ha valaki, megkérdezi, hogy külsőre milyen az álomnő számomra, akkor nem tudok válaszolni. Naponta szerintem több tíz nőről tudom azt gondolni, hogy hú de jól néz ki.

Először azt hittem, hogy ez milyen jó, könnyebb megtalálni az igazit, stb. Eddig ha ilyen érzés fogott el, akkor értékeltem, és gondoltam, hogy ritkán látok ilyen szép lányt, megér egy próbát.

Most pedig a bőség zavara áll fenn, és ha körbenézek egy szórakozóhelyen, ahol például 50 lány van, akkor máris 4-5 olyan lányt látok, akikben valami nagyon megfogott, tekintet, mosoly, mozgás, szóval van "kisugárzása".


Miért menjek oda? Miért pont hozzá? Mivel jobb így láthatlanban ő, mint a másik? Ecc pecc kimehetsz jelleggel döntsek? De minek egyáltalán most, 30 perc múlva jön egy újabb lány. Csak ezen a héten is még rengeteget fogok látni.


Lesz tán olyan lány, akit ha meglátok, akkor annyival erősebb lesz ez a "levett a lábamról" érzés, hogy tudni fogom, ez most más? De akkor kb. 8 év alatt miért nem volt ilyen? Lesz egyáltalán ilyen, vagy csak áltatom magamat?

A kinézet úgyis csak minimális szerepet tölt be a kapcsolatban. Sokkal jobban beleeshetek egy olyan lányba, aki kinézetre pl. teljesen átlagos, de a személyisége lehengerel, és emiatt fogom később a külsejét is imádni. Szóval ennyi erővel tényleg ecc pecc kimehetsz-el kéne döntenem a "dobogósok" (hú de fura ezt leírni így :D) között, elvégre ugyanakkora az esélye, hogy vele kialakul valami komoly, mint a másikkal. Vagy nem is akarok tudatalatt kapcsolatot?


Szóval mit gondoltok, nálatok hogy megy ez? Mikor tudjátok, hogy érdemes leszólítani valakit? Voltatok már ilyen helyzetben?

Ui.: eléggé zöldfülű vagyok leszólítás terén, mert szerintem kb. a 4-5 lány közül, akikkel közelségbe kerültem eddig életem során, azt hiszem csak egynél kezdeményeztem én, a többinél ők. Bár ez lehet érződik is az írásomon. :D


2018. márc. 25. 23:37
 1/1 anonim ***** válasza:
WTF? :)
2018. márc. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!