Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bőség zavara? :SSSSS

Figyelt kérdés

Más is érzett már így?

Olyan sok helyes fiú van! Ma voltam Budapesten, de amerre néztem, rengeteg jóképű srác, és ilyenkor mindig kétségbeesem, hogy basszus, ezek között hogy fogom megtalálni az igazit? Honnan fogom tudni, hogy ő az? Hiszen ezek közül a srácok közül bármelyiknek adnék esélyt, ha kedves a természete...

Ezért utálok a fővárosba menni, mindig megzavarodom a sok helyes fiútól. Jóból is megárt a sok!!!

:'(

17L


2013. jún. 8. 22:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem igaz hogy ott az egy négyzetméterre eső jó pasik száma nagyobb
2013. jún. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
aludj
2013. jún. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ez az álmodik a nyomor szindróma. Nem kell a legjobbat kiválasztanod, mert a második legjobb mellett sem lennél te magad jobb ember. Ezt kell belátni és elmúlik a magány.
2013. jún. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igaz! De ott több az ember!!!!!!
2013. jún. 8. 22:54
 5/16 anonim ***** válasza:
ha az igazival találkozol... azt meg fogod érezni :)
2013. jún. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A legjobbal még nem találkoztál, mert ma nem voltam Pesten.
2013. jún. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
figyelj ha ez segít: nem valószínű hogy kellenél valamelyiknek :D
2013. jún. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
neked már vidék nem is jó? Ahol a csirkeszar kibuggyan a legények lábujjai között?!
2013. jún. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
azt kell választani amelyiknek legnagyobb a farka
2013. jún. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
hát én nem tudom vagy ennyire sok féle típusú srác bejön neked, de én nagyon ritkán látok jót :D
2013. jún. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!