Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bőség zavara? :SSSSS

Figyelt kérdés

Más is érzett már így?

Olyan sok helyes fiú van! Ma voltam Budapesten, de amerre néztem, rengeteg jóképű srác, és ilyenkor mindig kétségbeesem, hogy basszus, ezek között hogy fogom megtalálni az igazit? Honnan fogom tudni, hogy ő az? Hiszen ezek közül a srácok közül bármelyiknek adnék esélyt, ha kedves a természete...

Ezért utálok a fővárosba menni, mindig megzavarodom a sok helyes fiútól. Jóból is megárt a sok!!!

:'(

17L


2013. jún. 8. 22:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Neked nem lesz igazi.

Magányossn,szüzen és elhagyatva fogsz meghalni.

Muhahaha

2013. jún. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
nekem ugyan ez van a csajokkal :D
2013. jún. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Akmindh válaszában lapulhat igazság :)
2013. jún. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
És akkor én meg most verjem itt a farkam, mert láttam ma is rengeteg jó nőt Budapesten? Ugyan már. EGY dolog a külső, nekem meg KÉT tojásom van.
2013. jún. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

nekem is áll a farkam a buszon a sok szép lánytól/nőtől :DD

ezért nem kocsival járok :DD

F19

2013. jún. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

honnan tudod hogy kellenél is mindegyiknek?

Lehet hogy 100ból 1-nek kellesz csak.

2013. jún. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!