Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tavaszi este, sok boldog ember a városban. Nekem miért nem megy?

Figyelt kérdés

Egy budapesti parkban sétálgatok. Amerre nézek, boldog fiatalok. Beszélgetnek, haverkodnak. Rengeteg a szép lány, vagy a barátjukkal kézen fogva, de most láttam kettőt, akik magukban voltak.

És itt vagyok én. Tök egyedül. Senki rám sem néz. Mintha nem is léteznék.

Az elöbb találkoztam egy kis állattal. Olyan aranyos volt, odajött, le tudtam fényképezni. Pár percig elidőzött velem, engem meg teljesen lefoglalt az édes kis pofája. Aztán ő is továbbállt. Én pedig újra ráeszméltem, hogy se barátok, se barátnő, se semmi.


Csak egy introvertált, nem jóképű srác mindennapjai.


2018. ápr. 22. 21:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#10: Ember, akkor használd! :D Vegyél kondibérletet, pár jó cuccot és kész.
2018. ápr. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Már az is sok mindent elmond, hogy magadat nem jóképű, introvertált srácként jellemzed. Nyilván ezt a negatívizmust sugárzod is. Szívesebben ismerkednek az emberek olyanokkal, akik barátságos, pozitív benyomást keltenek. Nem szimpatikus hozzáállás sokaknak, hogy azzal akarnak inkább találkozni, beszélgetni, sétálgatni, stb., aki boldog, vidám, de a legtöbb ember mégis ilyen.


Próbáld meg magadban is megtalálni azt, amiért egyedül is jól érezheted magadat, boldog lehetsz, és utána, ha már nem akarod ennyire görcsösen, akkor lehet, hogy előbb sikerül valakivel randizni, mint így.

2018. ápr. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Van pénzed azt írod, akkor keress egy olyan hobbit amitől igazán jól, már már tökösnek érzed magad. Hidd el, segít!
2018. ápr. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A boldog emberekről csak annyit, hogy soha nem lehet ránézésre megítélni ki boldog igazán, és ki nem.Lehet te voltál abban a pillanatban a legboldogabb,és mindenki más irigykedve nézte hogy mennyire tudsz örülni egy süninek.Egyébként szerintem nálad másról van szó,én is szoktam ezt érezni,egész életemben éreztem ezt,úgy hogy közben boldog családban élek.Ez inkább talán már a lélekkel van kapcsolatban.Gyerekkorodban nem voltál mellőzve szeretet ügyileg?Én már sokat gondolkoztam ezen,de nálam ez erősen hozzájárult ehhez a dologhoz.
2018. máj. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!