Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők! Mikor szokott este haza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mikor szokott este haza érni a párotok ha dolgozik?

Figyelt kérdés
ilyenkor nagyon várjátok?

2017. máj. 20. 10:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Ha dolgozik, akkor háromra ér haza, nem este.

És nem, nem várom, mert még be se lép az ajtón, de már kiabál a gyerekkel, nekiáll velem kötekedni, és addig van csend és nyugalom, amíg haza nem érkezik.


Nem értem, a szex miért van a kulcsszavak között.

2017. máj. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

1. Akkor nem jobb lenne külön? Azért borzalmas, hogy egész nap távol van, aztán amikor végre tölthetnétek egymással időt, mindig csak a vita megy. Én ezt biztos nem tolerálnám.


Amúgy 4-re általában, igaz nem lakunk együtt, de hozzám jön. Persze, hogy várom.


21/L

2017. máj. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Ő 5-re ér haza, én fél hétre... és nagyon várom, hogy hazaérjek hozzá.
2017. máj. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem lakik együtt a párjával, vagy, ha a nő ér később haza, az miért van lepontozva?
2017. máj. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez egy ilyen oldal...

Változó, mert sok műszakja van, de mindig várom.

2017. máj. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%
Egyesnek üzenem, hogy azokon a dolgokon, amik miatt a párod veszekszik, nem tudnátok segíteni? Megváltoztatni? Hátha igaza van. Neki sem lehet jó egy szerető család helyett hazaérni úgy, hogy minden másképp van, mint ahogy ő szeretné. De kedves szóval is próbáltad már lecsillapítani?
2017. máj. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A férjem kb. 4-ig dolgozik, pénteken délig, 20 perc amíg hazaér.


Várnám én nagyon, csak míg neki fix műszakja van, addig nálam az irodai munkának akkor lesz vége, amikor végzünk... jellemzően este 5-6-7 között + fél óra hazaút. Heti egyszer továbbképzésen vagyok, akkor jóval később érek haza.


Úgyhogy általában ő vár engem, tiszta lakással meg meleg vacsorával.

2017. máj. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

fél6, én már negyed5kor otthon, nagyon várom.


24n

2017. máj. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Este 8-9. Bankár...
2017. máj. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát van, amikor este 11-kor ér haza, ha olyan műszak, van, amikor otthonról dolgozik és már otthon van, amikor jövünk :) Örülünk egymásnak :)
2017. máj. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!