Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne erőltessem a pasassal?

Figyelt kérdés

Egy hónapja ismerkedek egy férfivel. (internet)

Eddig szinte minden nap beszéltünk, ritkán maradt ki egy nap. De 1héttel ezelőtt 4napig nem írt, én ráírtam. Utána megint ment gördülékenyen. Most viszont megint ez a 4 nap semmi szitu.

Mit csináljak?


2018. ápr. 20. 09:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%
Volt, hogy több hónap szünetet tartottam valakivel, mire újra ráírtam. :) F
2018. ápr. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

#10 ?

#11 Ez a ló nincs akkor jó a szamár mi..?!

2018. ápr. 20. 11:34
 13/19 anonim ***** válasza:
45%

11-es vagyok,


Nem a kinézett miatt, hanem nem volt kedvem akkor beszélgetni senkivel és én egyébként sem veszem komolyan az ismerkedést/beszélgetést. :)

2018. ápr. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
49%
Bármi lehet, de maradj türelmes, aztán ha legközelebb beszéltek, esetleg hozd fel a személyes találkozó lehetőségét.
2018. ápr. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
#13. És ezt közlöd is az illetővel vagy hitegeted mintha érdekelne?
2018. ápr. 20. 11:52
 16/19 anonim ***** válasza:
49%

Megint a 11-es,


Senkinek nem ígértem semmit, kötetlenül ment az egész beszélgetés. Ha esetleg valakivel laza kapcsolatot akartam, azt előre megmondtam. :)

2018. ápr. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 meta965 válasza:
49%
Ugyanígy voltam nagyjából. 1 hónapig beszélgettem valakivel aztán randiztunk és rá 2 napra én nem írtam neki mert kíváncsi voltam, hogy keres e, azóta sem beszélünk. Nem értem miért csinálják ezt. Randitok mikor lesz?
2018. ápr. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
49%
Én mondjuk akkor szoktam így várni,hogy rám írjon a srác,ha bizonytalan vagyok. Volt olyan időszakom,mikor elég kevés önbizalmam volt és egyszerűen nem mertem ráírni. De ha érdekel az illető,most már figyelek rá,hogy ne csak ő írjon,hanem én is. Persze nem magamtól jöttem erre rá (:D ).
2018. ápr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap beszélgetés valakivel a neten, az semmi. Addig ő nyugodtan éli a valós életét, lehet dug valaki(ke)t, aki(k) elérhető távolságban van(nak). Majd ír, ha nem lesz más és akkor talán összejön a találkozás is. Ugyanezt te is teheted, nem tartoztok egymásnak semmivel.
2018. ápr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!