Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem érdekel a korosztályom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdekel a korosztályom?

Figyelt kérdés

Húszéves lány vagyok, nem volt még párkapcsolatom. Az a probléma, hogy amikor a korombeli srácok udvarolni próbálnak, valahogy nem tudom komolyan venni őket. Általában a nálam 5-10 évvel idősebb pasik közül kerül ki az a néhány, aki érdekel, róluk meg rendszerint kiderül, hogy feleségük van/melegek/nem akarnak tartós kapcsolatot.

Igazság szerint én is jobban örülnék, ha a korosztályomból, kb. 2-3 év korkülönbséggel kerülne ki a párom, de ezeknek a fiúknak a többsége totál semmilyen.



2018. ápr. 17. 14:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%
Túl válogatós vagy,az a baj.
2018. ápr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

#2

Nagyon vicces vagy! :D


#4 #9

Jól van, lehet, hogy általánosítok, de nem a szórakozóhelyek alapján mondom ezt. Az egyetemen is ilyenek.


#6 #7 #8

Sajnos ez így igaz.


#10

Sajnos rosszul látod. Elsősorban a belső értékek alapján választok, nem tehetek róla, hogy pont ilyeneket fogok ki. Ezeknek is a jó része később derült ki. Azt meg hadd döntsem már el, milyen külsejű pasiba szeretek bele. A tipikus sármos nőideál macsók nem érdekelnek (az a lényeg, hogy nekem tetsszen az illető), de mivel én magam is jó nő vagyok, nyilván nem állok össze akárkivel.


#11

Ez miért lenne már baj? :D Nem lenne baj, ha tudnék miből válogatni.

2018. ápr. 18. 14:56
 13/15 anonim ***** válasza:

#10: Elsősorban a belső értékek alapján folyamatosan olyan kategóriájú emberekbe belefutni, amilyenekről írtál, lehetetlen. Kétlem, hogy pl. a Tinderen szórja a matcheket ilyen férfiakra. Külső alapján bejönnek ÉS UTÁNA akarod őket megismerni.

Azért, az ironikus, hogy pár mondattal később már burkoltan saját magad is bevallod, hogy az illető nézzen ki jól, mert te jól nézel ki. Nos, ha még nem találtál párt, úgy tűnik, mégsem vagy annyira jó nő.

2018. ápr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

#10

Nem vagyok fent Tinderen. Ha egy pasi csak próbál felszedni, és a jópasisága mögött nincs tartalom, akkor értelemszerűen nem lesz köztünk semmi. Ezért nincsen párom, rendszerint az ilyen fazonok találnak meg.

2018. ápr. 18. 23:13
 15/15 anonim ***** válasza:

#14: Tökéletesen ismerkedsz, nincs semmi probléma a helyzettel. A fiatal srácok gázok, de te tök jól viselkedsz és ez a lényeg. Majd jön egy lovag, fehér lovon. Komolyan: Ha semmiféle kritikát nem fogadsz el és gondolsz át, akkor az ilyen válasz tetszik?

Te "jó pasiságot" akarsz, ami mögött van tartalom, maximum nem olyan, amilyenről álmodsz. Ha eddig ezek a jó pasik, tartalommal nem akartak tőled semmi komolyat, akkor ne másokra mutogass, hanem vedd észre, hogy nem tudsz nekik mit nyújtani.

2018. ápr. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!