Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nemdohányzó sorstársaim!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemdohányzó sorstársaim! Kezdeményeznétek dohányossal?

Figyelt kérdés
Nem dohányzom (F) és egyszerűen undorodom, ha megérzem valakin a cigiszagot. Nem ítélkezem de képtelen vagyok elviselni. Mások mit tesznek nemdohányzóként ha dohányossal van dolguk?

2018. ápr. 13. 16:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kezdenék. Nem tartom helyes, egészséges, intelligens dolognak a dohányzást.
2018. ápr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
61%
Én se kezdenék dohányossal. Mármint egy buliban részegen néha még én is rágyújtok, de ha egy nagy romantikus randin dohányszagú az illető, az zavarna.
2018. ápr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
soha, semmilyen körülmények között sem
2018. ápr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én sem kezdenék, csak az a baj, hogy ezzel a Magyar nők 80%-a egyből kiesik...40F
2018. ápr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Igen,fene megette ha ezen múlik.(36N)
2018. ápr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy egy dohányosnál egyáltalán szóba jöhet mint partner egy nem dohányos?


Életemben egyszer volt egy nem dohányzó barátnőm soha többet! Aki dohányos annál eleve mínusz pont egy nem dohányzó állandóan cseszegető valaki.....Ha kezdene is egy nem dohányzó egy dohányossal labdába sem rúghatna nála mint partner.


nem kell elszállni, hogy aki dohányzik annak megtiszteltetés egy nem dohányzó partner....sőt!!!!!! inkább csak egy púp a hátra!

2018. júl. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Ahogy egy okádék mód bűzlő pofájú bagós meg öklendeztető púp a nemdohányzó hátán. Egyszer részegen felszedtem egy csajt és azt hittem belehányok a pofájába a kátrányos hamutartóaroma miatt. Pfeejjj még most is felkavarodik a gyomrom, pedig ennek 3 éve.
2018. júl. 11. 22:52
 18/19 anonim ***** válasza:

17. Akkor beszélgessünk a nem dohányzó és ennek ellenére igénytelenül büdös emberekről is... Köszi.

Egyeseknek olyan gyomor szaga van egész nap, és nem nem beteg, és igen, van rágó a földön...

2018. júl. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Na az sem jobb.
2018. júl. 12. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!