Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a probléma a "csajozási"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a probléma a "csajozási" technikámmal?

Figyelt kérdés
Még mindig nem volt senkim... Mikor beszélgetek valakivel, általában nem rázós témákról, munka vagy más semleges téma, de eddig jutok. Még ha látom is, hogy messziről néznek, mosolyognak... Olyankor általában már nem, mikor beszélgetek velük ilyen dolgokról. Ilyenkor meg kéne kérdeznem, hogy eljönnének-e velem valahova, vagy megmondani, hogy tetszik nekem, vagy ilyesmi? Akkor lehet, hogy pozitív reakciójuk lenne? Annyira semlegesnek tűnnek ilyenkor, hogy nincs hozzá bátorságom, de amúgy is nagyon nehéz.

2018. márc. 21. 20:00
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
ez másoknak valószínűleg nem probléma, akiknek van tapasztalatuk
2018. márc. 21. 20:03
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha semleges témákról beszélgetést miert várod, hogy izgatott legyen a partner?

Kicsit billenj ki a saját és az ő komfortzónájából, és meglásd emlékezni fog a beszélgetésre.

2018. márc. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Tehát a flörtölés egy sima beszélgetés?
2018. márc. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen:(

Miért, másoknak nem?

2018. márc. 21. 20:12
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom, akkor flörtölök a boltossal is? Keress rá, hogy mi a flörtölés, szerintem nem fog megártani. Sok sikert.
2018. márc. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Olvastam már, de az se sokkal bonyolultabb. Viccelődés meg ilyesmi.
2018. márc. 21. 20:19
 7/14 anonim ***** válasza:
41%

Ez nem csajozási technika, hanem az, amit mindenki csinál, minden nap. Sima beszélgetés.

Légy bunkóbb, csipkelődő és hamar hívd el őket valami programra.

2018. márc. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat. De ha úgy vesszük, a csajozás is beszélgetés.
2018. márc. 21. 23:04
 9/14 anonim ***** válasza:
A csajozas is beszelgetes, de nem olxan atlagos, mint amit egy hetkoznap lemuvelsz. Adni kell a testi jeleket, hogy bejon neked a lany, kicsit csipkelodni, erdekesebbnek lenni stb
2018. márc. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Csak az kicsit ciki, ha kimutatom, hogy tetszik, mert mi van, ha én nem tetszem neki? Vagy nem érek el semmit, pedig látja, hogy szeretnék. Meg ha kimutatom, már kevésbé leszek "érdekes", akkor érdeklem, ha úgy tűnik neki, hogy nem tetszik.
2018. márc. 22. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!