Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen esélyei vannak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esélyei vannak egy hatvan körüli férfinek aki fiatal 30 év alatti nőt szeretne? Mennyire elterjedtek az apakomplexusos fiatal nők?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem gazdag a férfi.
2018. márc. 18. 15:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig csak nevetek az ilyen irreálisan magas elvárásokon. Társkeresőn is már láttam ilyet. 66 éves elhízott, lerobbant pasas, akinek ki van írva az adatlapjára, hogy nála 40 év felett ne is próbálkozzon senki.

Természetesen a regisztráció dátuma és az aznapi dátum között csekély 11 év volt kb.


Bocs, de mégis mit tudna ő nyújtani a 30 év alatti lányoknak, amiket a 30-as 40-es férfiak nem tudnak nyújtani? Semmit. Az apakomplexus meg leginkább a 40-55 év közötti férfiakat "érinti", nem a 60+-os papákat.

Tipikus gusztustalan "én elvárom a szexi fiatal csajt de engem fogadjon el öregnek és lerobbantnak" túltolt elvárás.


Kb ugyanolyan kategória, mint amikor egy elhízott, igénytelen, bálna nő fiatal, sportos pasit akar 20+ cm-es farokkal.

2018. márc. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nulla esélye van.

Az apakomplexusra építeni meg egyrészt nevetségesen szánalmas, másrészt szintén esélytelen. Azok a lányok, akik apakomplexusban "szenvednek" egyrészt kb 15-25 év közöttiek, másrészt leginkább a jól kinéző 40-50 év közöttieket keresik és nem az olyanokat, akik már a csaj nagyapjai is lehetnének. És sok esetben az apakomplexus a nő 30-as éveiben el is tűnik.

De begy 60 körüli, lerobbant, csóró pasas mit tudna nyújtani egy 30 alatti nőnek, amit a nővel egykorú emberek nem tudnak nyújtani? Szerintem is nevetséges az ilyen irreálisan magas elvárás. Ha te egy 25 éves csinos fiatal nő lennél, te összejönnél egy 62 éves lerobbant papával? Ugye hogy nem....Ne vicceljünk már. Egy 60+os pasas (mondom ezt férfiként) nagy valószínűséggel már az ágyban is iszonyat pocsék, és egy 20-30 közötti nő sem akar egy olyan ember mellett lenni, akinek már nemsokára szervezheti a temetést is.


Bocs, de ha nekem lenne ilyen ismerősöm, aki mondjuk 60 éves és kijelenti, hogy neki 30 alatti nő KELL, annál én csak megráznám a fejem, és hagynám tovább az álomvilágában.

2018. márc. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 peca1000 ***** válasza:

Szomszédom egy csóró, pocakos kb. 65-70 éves férfi.


Korabeli barátnői voltak, de rendre bejelentkeznek nála 20-35 év közötti nők, pedig nem is keresi őket. Nem érdeklik hogy néz ki, és mennyi a nyugdíja.

2018. jún. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!