Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, volt már, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, volt már, hogy a párotok valamilyen szituáció alkalmával a fejetekhez vágott ilyeneket, hogy "légy már férfi" vagy "nem vagy férfi"? Hogy kezeltétek?

Figyelt kérdés

Azt gondolom, ezek a kijelentések elég komoly ütőkártyát képeznek a nők kezében, és gyakran élnek is vele. Kvázi sarokba szorítják vele a partnerüket, mert erre nehéz mit mondani, ill. visszavágni rá. Azt nem mondhatjátok, hogy "te meg nem vagy nő", bunkózás, sértegetés nem pálya, meghunyászkodni, papucsba átmenni meg tényleg nem férfias dolog.


Köztetek van olyan, aki már "megkapta ezt", akár egy komolyabb vita vagy egy apró-cseprő probléma kapcsán? Hogy kezeltétek, mit reagáltatok rá? Ti nem érzitek egy kissé "sarokba szorítva" magatokat, amikor a barátnőtök ezzel vádol?



2018. márc. 17. 23:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
.
2018. márc. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
19%
"Azt nem mondhatjátok, hogy "te meg nem vagy nő"" Miért nem?
2018. márc. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
#2 Ez elég primitív és nevetséges reakció lenne egy magát valamire tartó férfitól, ha így vágna vissza. Csak még mélyebbre süllyedne a nő szemében, továbbá az etikett szabályait is illik betartani...
2018. márc. 17. 23:25
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Bár én az ilyet benyögő hölgyet felmenteném a szabályok alól. Nekem még nem mondtak ilyet. Attól is függne a reakcióm, milyen az adott szituáció. Neked milyen szituációban mondták ezt, ha szabad kérdezni?
2018. márc. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Interferencia ***** válasza:
100%

Egy régi exemtől többször megkaptam, (kb. szemforgatva kell elképzelni): "elvileg te vagy a férfi". Annyira nem emlékszem már a konkrét esetekre, de inkább nem túl jelentős problémák, kisebb viták esetén jött ez elő, szerintem random megoldandó feladat esetén, ha azt nem csináltam meg. Pl. nem küldtem még el egy jelentkezési lapot, valakit nem hívtam el egy eseményre, ilyesmik lehettek.


Úgy emlékszem, hogy erre konkrétan semmit nem reagáltam, ment tovább a vita. Nem volt jó érzés, hogy a férfiasságomban kételkedik, és amikor erre rákérdeztem, nem is adott magyarázatot. Főleg annak tükrében fura, hogy mások meg férfiasnak tartanak, vagy pont túlságosan határozottnak. Évek távlatából sem értem.

2018. márc. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
#4 Nincs konkrét szituáció, a "Hűtlen házastársak" c. realityben volt ilyen. A csaj megcsaláson kapta a pasiját, jöttek a rágalmak, hogy "come on, be a man" és hasonlók, a fickó meg totál összezavarodott, hebegett-habogott, terelni kezdett és nyilvánvalóvá vált a külső szemlélőnek, hogy a nő bizony nyeregbe került és ezt még élvezi is. De szerintem amúgy nem gyakori, hogy a nők bevetik ezt a "fegyvert", gyakorlatilag patthelyzetbe kényszerítve ezzel a pasit.
2018. márc. 17. 23:46
 7/25 anonim ***** válasza:
18%

"továbbá az etikett szabályait is illik betartani..."


És ezek csak a férfira vonatkoznak, a nőre nem?


A kérdésre válaszolva: megmondanám neki, hogy nincs okom együtt lenni olyannal, aki kételkedik a férfiasságomban, aztán megmutatnám neki a lakásból kivezető nyílászárókat, természetesen felajánlva a választás lehetőségét ;)

2018. márc. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
23%

Az első exbarátnőm amiatt mondta rám, hogy nem vagyok férfi, mert 21 évesen nem tudtam neki szerezni 2-3 hét alatt tengerjáró hajra jól fizető vendéglátós melót. WTF! A második exbarátnőm kb. mindenféle okokat kitalált, hogy miért nem vagyok férfi. Kicsit paranoiás volt, szegénykém.


Na most a párkapcsolataim óta eltelt 6 és 11 év. Egyikőjük sem találta meg azóta a nagybetűs FÉRFIT, aki ugyebár szerintük FÉRFI, viszont az első exemnek legalább volt annyi esze, hogy Angliában felcsináltassa magát valami bevándorló fekával. :D A második ex teng-leng a világban, hol Ausztriában, hol Spanyolországban, hol Szerbiában ápolgatja a helyi menő csávók farkát.

2018. márc. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
18%
Jav.: "...tengerjáró hajóra..."
2018. márc. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
Soha,akinek ilyet mondanak annak oka van.
2018. márc. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!