Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem ismerkedsz, barátkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ismerkedsz, barátkozol huszonévesen?

Figyelt kérdés

A kérdés adott: miért nem ismerkedsz, keresed emberek társaságát?

A kérdésem főként 18-20 év felettieknek szólna.


Kérlek írd meg fiú vagy lány vagy, és hány éves.



2018. márc. 13. 21:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Mert rajottem, hogy akiben megbizok az hatbaszur, kibeszel, pletykal stb.

Koszonom szepen, tokeletesen elvagyk egyedul.

2018. márc. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
53%

Ismerkedek is és barátkozok is.

Volt olyan nehezebb időszakom amikor a teljes lelki letargiába menekültem és emiatt meglehetősen elzárkóztam a külvilágtól, de idővel rájöttem, mindez semmit sem ér.

Úgyhogy összeszedtem magam, motiválttá váltam, nyitottabb lettem... És hozzátenném, maximálisan megérte.


Nem arra kell gondolni, hogy miért nem kéne barátkozni, ismerkedni, hanem fel kéne fogni, az ember társas lény és mindenkinek szüksége van barátra, vagy akár társra.


22/N

2018. márc. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Értelemszerűen ha bekerülök egy társaságba keresem a többi ember társaságát de mivel van párom így a fiúkkal/férfiakkal tartom a két lépés távolságot a nőkkel meg ritkán kerülünk egy hullámhosszra arról nem is beszélve hogy ahhoz hogy ismerősnek ne adj Isten havernak (és akkor még mindig nem barát) tartsam több találkozás sok kommunikáció és közös élmények kellenek. Ezt egy random idegennel nem alakítja ki az ember.

Szóval azt hiszem nem értem a kérdést. Mire gondolsz ismerkedés barátkozás alatt?

2018. márc. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Mert sok "barátnőm" már egy idő után nem talált elég érdekesnek, így aztán lecseréltek. Sokat próbálkoztam, de már úgy vagyok vele, ha valaki tesz a barátságért akkor én is így teszek. Amúgy rohadtul meguntam a facebookos kapcsolattartást, szinte semmit se ér, kivéve ha azon kívül is találkoztok. És most tökéletesen elvagyok a családdal, szüleimet és a testvéteimet is nagyon szeretem és az egyetlen barátnőmet. :)

21/N

2018. márc. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
62%
Mert szeretek egyedül lenni, bár vágyom égetően egy szeretetreméltó nőre, nem e célnak szentelek mindent. Ha cselekszem sem jobb, mintha nem foglalkoznék vele, ez tapasztalat. Mindenki valakié, tetszik-nem tetszik...😬
2018. márc. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
35%
közöd?
2018. márc. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen adom a barátságomat főleg mert sokszor hátba szúrtak és ezek mind a legjobb barátnőim voltak. Az utolsó ilyen eset óta lány barátaim nincsenek és nem is keresek csak pasikat. Jelenleg is a legjobb és egyetlen barátom pasi. Nekem ő pont elég nincs szükségem másokra. Párom nincs az sem kell. Őszintén bele is fáradtam már 22 éves létemre hogy szaladjak az emberek után barátságért könyörögni. Unom hogy folyton előlről kell kezdeni az ismerkedést. Meg manapság amilyen emberek vannak önzőek csak a saját gondjuk bajuk a fontos a másik le van tojva magasról. Kérdezik hogy vagy leírod mi van a válasz egy aha értem aztán vissza kérdezek vele mi van akkor jön a sajnálkozás a nyakamba zúdít mindent vagy pedig az üres semmi. Sok ember beszélgetni nem tud már nem hogy ismerkedni meg barátkozni.
2018. márc. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva unom, hogy én próbáltam meg fenntartani gyakorlatilag minden emberi kapcsolatomat, és hogy kb. soha senkinek nincs 5 perce arra, hogy legalább néha felhívjon vagy írjon. Pedig igyekeztem odafigyelni másokra, ha betegek voltak, érdeklődtem, hogy jobban vannak-e, ha tudtam, hogy nehéz helyzetben vannak, rákérdeztem, hogy segíthetek-e akár csak egy beszélgetéssel is. Aztán ha nekem is jólesett volna a beszélgetés, és én próbáltam keresni a másikat (mert ő "eltűnt"), akkor rendszeresen jött az altató duma, hogy "bocs, hogy eltűntem, sok dolgom volt, de már én is keresni akartalak", hát nekem ebből elegem lett, senkinek a hülye szövegére nem vagyok kíváncsi. Mondjuk soha nem is ment igazán a kapcsolatteremtés, alapvetően zárkózott vagyok.
2018. márc. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Én csak a kollégáimmal (szinte mind nő) tartok fent egy közepes haverságot, de így ennyi. És mivel mind házas/kapcsolatban él, amúgy sem lenne értelme. Másokat nem ismerek.


De mivel emiatt az ételek világába menekülök szép lassan, ezért el is vagyok hízva - emiatt eleve lehetetlen bárkivel is összejönni - inni még nem iszom, de nagyon érik a gondolat. Az életem üres.


26 és "fiú".

2018. márc. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem vagyok társasági ember. Mindössze pár barátom van. Meg a 12 órás műszakjaim mellet időm is viszonylag kevés.


29 F

2018. márc. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!