Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz, ha fiatal lány létemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha fiatal lány létemre ilyen ősz hajszálaim vannak?

Figyelt kérdés

Mint neki. 0:36-tól látszanak nagyon az ősz hajszálak:

https://www.youtube.com/watch?v=hX9IpDJM39w

Talán egy pöppet nekem kevesebb van.

Egyébként a szebb lányok közé sorolnak, képeimet általában 100 fölött lájkolják, tudom, hogy nem mérvadó indikátor, na mindegy.

Általában be szoktam festeni, de gyorsan megjelennek sajnos. :(

Kicsit stresszes volt a gyerekkorom, lehet attól lett.



2018. márc. 6. 19:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Milyen színű a hajad alapból?


Én is őszültem egy időben (és csak 21 éves vagyok...), nekem a hajfestés óta egyre kevesebb lett, és hónapok óta nem jött elő egy sem, pedig most éppen próbálok leállni a festéssel. Tudom mit érzel, utáltam, főleg, amikor a barátok direkt számolni kezdték. Szörnyű. Én a helyedben világos hajszint választanék, akkor kevésbé feltűnő, ha lenő. De szerintem ez egy kicsit sem ciki, nem tehetsz róla. :)

2018. márc. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
nem méregetem magam lájkokban
2018. márc. 6. 20:02
 13/16 anonim ***** válasza:
57%

Ha nem tennéd, fel sem hoztad volna.


first world problems... nevetséges

2018. márc. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
56%

Az alaphajszín valóban mérvadó az őszülésnél, a szőkés hajban ezt még alig lehetne látni, a sötétben viszont eléggé.


Engem zavarna -és nem a mások véleménye számít-ha őszülnék, inkább valami jól megválasztott szín, vagy bele halványabb csíkok,és mindjárt kevésbé feltűnő.


A pasiknál jobban elmegy, ez nem kérdés.



A barátnőm szőkés haja ellenére őszül,fogyózik, és szemüveges. Ha nem festi a haját 10 évvel néz ki idősebnek a koránál.

Ráadásul nekem a nőknél az ősz hajjal fiatalként igénytelennek tűnik egy nő.


A videóban szereplő még elmegy, de ennél jobban már ne hagyd festés nélkül őszülni.

2018. márc. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

látom a szövegértelmezés nem az erősséged

szemléltetésnek írtam oda, de azt is írtam, hogy manapság annyira nem mérvadó (bár egy bányarémen ritkán van 250 lájk)

first world problems... nevetséges

2018. márc. 6. 20:22
 16/16 anonim ***** válasza:
Én lányként mondom, hogy nem gáz. Nyilván kellemetlen, mert ügyelni kell rá, hogy ne látszódjon és rendszeresen kell festeni, de ez van. Mást úgysem tudsz vele csinálni...Ha be van festve, akkor nem látszik, ennyi. Nyilván a festék kopik meg nő a haj, de szerintem messziről vagy normál távolságból nem feltűnő, közelről meg nem kell nézegetni, ha nem tetszik. Egyébként világos hajban kevésbé feltűnő, de szerintem abban is látszik és csak akkor érdemes világosabbra festetni vagy melíroztatni, ha amúgy is szeretnéd és jól állna, különben csak azért, hogy kevésbé látszódjon az az egy-két ősz hajszál, nem érdemes.
2018. márc. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!