Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb 30as pasinál simán játszanak a 20as csajok, de egy 30 éves nőnél nem játszanak a 20 éves pasik?

Figyelt kérdés

Sőt rengeteg olyan 30as pasi van, aki kifejezetten a 20-as női korosztályra hajt, több okból is, egyrészt ugye azok feszesebbek, szebbek, friss húsok, még nem leharcoltak, másrészt meg azoknál még jóval kevesebbet számít az egzisztencia, mivel még van idejük, nem szeretnének még családot, gyereket, van még idejük bulizni meg élni. Ezzel szemben meg már egy 30as nőnek elvárásaik vannak anyagilag is. Tehát sok férfi aki végigbulizta, végig proliskodta a fiatalkorát, azoknál alapból ki vannak zárva a 30-as, kapuzárásos nők, az elvárásaikkal együtt. Rengeteg olyan 30-as férfit ismerek akiknek nem kellene 30-as nő, csak fiatalabb.

Viszont fordítva már nem nagyon ismerek ilyet. Persze mindenre lehet ellenpéldát mondani, és biztos van is ellenpélda, de nem jellemző. Jellemzően egy 30 éves nőnek egy 20 éves pasi az még kisgyerek, kisfiú, aranyos de még nem férfi. És pontosan ilyen indokokból nem is jönnek össze velük, alapból ki vannak zárva.


Csodálkoznak, hogy akkor a 20-onéves pasiknak meg nem jut barátnő?


2018. márc. 6. 19:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem játszanak,nem kell a huszonéves fiú,kisfiúk sem kellenek 30as nő létemre!

A Férfiakat kedvelem,a barátom igazi férfi!

30N 58F

2018. márc. 7. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Mert több az elfogadó és nem anyagiakra menő férfi, mint az ugyanilyen nő.
2018. márc. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Jövök neked ellenpéldával. Leveleztem itt egy csinos 23-26éves nővel. Korát csak körülbelül tudom. Írtam neki, hogy van egy nagyon jóképű, rendszeresen sportoló kollégám aki szabad. 35éves. Írta, hogy őt nem érdeklik csak a 20-25éves férfiak. Az hogy te nem tudsz becsajozni attól még az elmélet nem helytálló. Én 40 vagyok és a fiatal nők egyáltalán nem akarnak megismerni...
2018. márc. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!