Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb 30as pasinál simán játszanak a 20as csajok, de egy 30 éves nőnél nem játszanak a 20 éves pasik?

Figyelt kérdés

Sőt rengeteg olyan 30as pasi van, aki kifejezetten a 20-as női korosztályra hajt, több okból is, egyrészt ugye azok feszesebbek, szebbek, friss húsok, még nem leharcoltak, másrészt meg azoknál még jóval kevesebbet számít az egzisztencia, mivel még van idejük, nem szeretnének még családot, gyereket, van még idejük bulizni meg élni. Ezzel szemben meg már egy 30as nőnek elvárásaik vannak anyagilag is. Tehát sok férfi aki végigbulizta, végig proliskodta a fiatalkorát, azoknál alapból ki vannak zárva a 30-as, kapuzárásos nők, az elvárásaikkal együtt. Rengeteg olyan 30-as férfit ismerek akiknek nem kellene 30-as nő, csak fiatalabb.

Viszont fordítva már nem nagyon ismerek ilyet. Persze mindenre lehet ellenpéldát mondani, és biztos van is ellenpélda, de nem jellemző. Jellemzően egy 30 éves nőnek egy 20 éves pasi az még kisgyerek, kisfiú, aranyos de még nem férfi. És pontosan ilyen indokokból nem is jönnek össze velük, alapból ki vannak zárva.


Csodálkoznak, hogy akkor a 20-onéves pasiknak meg nem jut barátnő?


2018. márc. 6. 19:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Akkor már csak tíz évet kell 'vegetálnod.....
2018. márc. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Aki 30 évesen is 20 éves nőkre hajt, annak biztosan gondjai lehetnek magával, vagy csak őket tudják elcsábítani, de szerintem ez nem általánosítható. Én például 27 éves vagyok, férfi, de eszembe nem jutna egy 20 éves lányt keresni, miért? Fiatalok, nem tudják még igazán mit akarnak az élettől, buliznának egész nap, egyetemi partik, stb, stb. Én inkább a korosztályomban keresgélnék, olyan között akik ambiciózusak, tudják mit akarnak.
2018. márc. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Pontosan azért, mert egy harmincas nőnek egy érett gondolkodású, normális férfi kell, akivel lehet tervezni, nem egy kanos 20 éves fiú. És ha nincs olyan akivel érdemes együtt lennie, akkor marad egyedül, ha nem társfüggő.
2018. márc. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
XD jááááááááááááááááááááááááj mi lesz veletek, ha nem lesz gyéká
2018. márc. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

20-as =/= 20 éves


A helyzet az, hogy sok 30-as nő a 40-es férfit már öregnek tartja magához. És ezért zavarja, ha egy 30-as férfi ugyanúgy a 20-as lányoknak csapja a szelet, mint amikor ő volt 20-as lány (csak akkor még nem zavarta).

2018. márc. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

A legtöbb 30-as nő már évek óta párkapcsolatban, házasságban él, ezért rohadtul nem érdekli őket, hogy a többi 30-as pasi kinek csapja a szelet.


Másrészt viszont ha 30-as férfiként 20 éves csajt akarsz, akkor egzisztenciálisan sokkal jobban a topon kell lenned, mivel mindent neked kell fizetned. Tehát fizetheted egyedül a lakhatást, a rezsit, az éttermeket, programokat, nyaralást, mert a lány valószínűleg még tanul.


Aztán ilyenkor szokott jönni a felháborodás, hogy a nők miért várnak el többet a férfitől, mint amit nyújtani tudnak.

2018. márc. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Játszanak?????
2018. márc. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

En harmincas no vagyok es tapasztalat h a huszoneves sracok konkretan meg vannak bolondulva. A randira hivastol kezdve kitarto udvarlasokig mindent bevetnek de nekem ok kolykok. Nem kihivas szellemileg, mentalisan, sem sehogy.


A harmimcas pasik sem erdekelnek mert mindig az idosebb pasik vonzottak, de ettol a kolykorajongastol megorulok. A barataim persze rohognek es sztuk vegyem boknak de engem nem szorakoztatnak hanem allatira idegesitenk a probalkozasaik.


A ferjem fia 19 eves, kb annyira morbid nekem ez a gyerek kategoria. Egyebkent sok korombelinek bejon es a fiatal kolyok rajongas mert epiti az egojukat, viszont egy 30 as pasirol nem tudok a kornyezetemben aki 20 eves csajokra hajtana. Olyan viszont volt mar h elmentunk szorakozni egy nagyobb tarsasaggal es volt ket huszoneves csaj akik nagyon probalkoztak meghoditani az egyik ismerosomet, aki egyreszt introvertalt,Masreszt a korabeli nokre bukik-mi Persze szakadtunk a rohogestol,mert telleg vicces volt a probalkozas:-))))


Egyebkent kihivo sem vagyok de teny h lenyegesen fiatalabbnak nezek ki a koromnal altalaban 29-30-nalam Saccolnak (36 for real).


Nem lehet altalanositani, tokmindegy ki hany eves nem azert nincs baratnoje mert a 30 evesek elhalasztak (akikrol te beszelsz az nem a meghatarozo jelenseg,csak egy kisebb resze a harmincasoknak.


Szoval itt nem a tarsadalmi jelenseggel van problema, hanem nemelyek tehetetlensegevel.

2018. márc. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"de teny h lenyegesen fiatalabbnak nezek ki a koromnal"


Ha minden nő fiatalabbnak néz ki a koránál, akkor az hogy nem befolyásolja, hogy átlagban milyennek néz ki egy x éves?

2018. márc. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is fiatalabbnak nézek ki a koromnál :)


DE: ahogy írják, a 30-as nő már vagy férjnél van, vagy férjet keres, legalábbis tartós párkapcsolatot, vagy ha ezt nem is, de bizonyára nem egy 20 éves srác társaságát akit reggel a suli előtt tenne le..


És persze vannak (kevesen) 30-as nők akiknek bejönnek a 20 éves pasik.


A korkülönbséges kapcsolatoknál az átlagéletkor 27+-os pasi, és 35-40-es nő, véleményem szerint.


Pont az általad írt korosztályok között nem jellemző a kapcsolat sem alkalmi, sem tartós vonatkozásban.

2018. márc. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!