Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Eltorzult személyiséggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltorzult személyiséggel hogyan kezdjek neki a párkapcsolat keresésnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 18 éves fiú vagyok, jogilag már felnőtt, viszont még mindig egy pelenkás kisgyereknek érzem magam. Iskolában 10 évig bántalmaztak és szemétkedtek velem, folyton bully alatt voltam. Majd az utsó 2 évre benőtt a bully-k feje lágya egy picit és végre abbahagyták a testi erőszakot legalább. Viszont ez a 10 év alatt annyira eldeformálódtam és megalázódtam az egész megyében már szinte, hogy mindenki alacsonyabbrendűnek néz. Nem tudnék magam mellett elképzelni egy lányt sem, sose volt barátnőm, szűz vagyok és azt se tudom, hogy és mit hogy kell csinálni az ágyban. 10 év alatt egy kocka, semmirekellő, a világot nem ismerő szemétdombbá alakultam, amit a lányok még messziről is kerülnek. Emellett ha ez nem elég, kövér és csúnya vagyok, hányingert keltő a külsőm, pénzem egy fitying nincs. Eddig úgy éreztem nincs szükségem párkapcsolatra, majd jön magától, de rájöttem, hogy nem fog a sültgalamb iderepülni és csinálni kéne valamit, de így lehetetlen, mindenki ismer a környékről és tudják, hogy egy lúzer senki vagyok. El vagyok késve, rajtam kívül a korombeliek már mind a 70. barátnőjüknél tartanak és minden hétvégén egyéjszakás kalandon esnek át már 14 éves koruk óta. Sajnos ez egy ilyen térség ilyen közösséggel. Tudom, hogy elkéne felejtenem a múltat és talpra kéne állnom, de lehetetlen, ha mindenki egyből visszanyom. Folyton kudarcba fulladnék és egyből menne a pletyka, hogy ez a kis senkiházi mondjuk bepróbálkozott xy-nál. Megtörtént már, hogy életemben párszor bepróbálkoztam, de pl az utolsót is elvette egy "volt" haverom előlem, hogy kimentse a lúzervonat elől, mert ő jobbat érdemel. Sokan mondják, hogy törődjek már végre bele, hogy nekem sohasem lesz barátnőm, ne akarj még mélyebbre süllyedni, nekem csak lejjebb van, sosincs feljebb, max a jobb kezem aki mellettem lesz és kész. El szeretnék költözni ebből a környékről, elmenni az ország másik végébe, hogy ott új életet kezdjek, hátha. De ha nem jön össze, akkor valahogy itt kell folytatnom. Szóval bármi tanácsot szívesen meghallgatok, köszönöm előre is...

2018. márc. 5. 18:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10es !egy lakótelepen is ilyen a helyzet. Falun sok lehetősége volna értelmesen lefoglalni magát.. amiből pénz is lehetne.
2018. márc. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nos, elmondom hogy velem mi történt. Ha van kis eszed, kitartásod, megragad valami. :)

Engem is csesztettek a suliban, volt hogy meg is vertek. Noha én pont nem duci, hanem túl vékony kategória voltam, ugyan az volt a reakció...


Összekaptam magam, elkezdtem figyelni arra hogy rengeteget egyek (hidd el ez is tud nehéz lenni), stílust váltottam és elmentem kozmetikushoz, pszichológushoz.

Ma már középvezetőként dolgozom egy nagy hírű cégnél (mivel elhúztam a putriból ahol hasonló dolgok értek, mint téged). 30éves koromra megszámolni nem tudom mennyi nő volt, most végre viszont van egy csodás, csinos barátnőm is.

Mikor elmentem 8év után az osztálytalira, tátott szájjal figyeltek a volt osztálytársak. Aki régen basztatott ma már irígykedve néz rám (az élet igazságos).

Félre ne érts, nem nagyképűségből írom ezeket le, csak tudd hogy rajtad áll a változás... Csak rajtad! Attól leszel felnőtt hogy meg mered lépni azokat a dolgokat amik kockázattal járnak (költözés pl).

Az előttem szólóknak meg igaza van. Egy pszichológus nem ártana. 21.században ez már egyáltalán nem ciki (azért ne reklámozd :) )

30F

2018. márc. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Diavolino44 ***** válasza:

Nem szeretem, hogy itt mindenki minden kis ugyre szakmebert ir. De a te eseted mas, sot, ezt a lepest joval elobb meg kellett volna lepni.

Korzetihez menj el, ha nekem panikbetegsegre volt valamilyen kognitiv segitseg, szerintem neked is lesz. De legalabb egy probat meger a dolog. Mert amin keresztul mentel, azt fel kell dolgozni, illetve egy helyes iranyba kell epiteni egy alapot.


Igen erezni azt, rajtad, hogy tombolnak a hormonok, s jo lenne valaki, de tokeletesen jol leirtad a helyzetedet, nem lesz no a dologban ebbe tordj bele.


Probalom rovidre fogni, mivel ismerem a “fajtadat”, kiirod a kerdest. 2 nap mulva meg ha valaki gondolat szoget is ut a fejedbe, inkabb visszazuhansz a tragyagodor eletedbe, mert azt legalabb ismered. S fel ev mulva kiemeled a kerdest. Vagy ugyanezt bemasolod.


Csak 2 dolgot irok. Mivel en is luzer vonalas voltam, s ebbol nehez kikecmeregni. Foleg, hogy teged folyamatosan testileg bantalmaztak, engem csak parszor kaptak el anno.

En rajottem anno, hogy hogyan legyek, legalabb egyszinten, az emberekkel, igy nem legalabb, ha meno nem is de cseszegettesek megszuntek. A tarsadalom ugy epul, fel, hog mindenki keresi a helyet. S osztonosen uralkodik azon aki alatta van. Sztem ez egy beepitett evolucios dolog, megolni a leggyengebbet, mert igy vele nem kell osztozni tovabbiakban az eroforrasokon. Csak azert hagytak abba fizikai verest, mert mar belenottek abba az eletkorba, ahol a beepitett osztonok, helyet felvaltotta, a tarsadalmi beilleszkedes. A gyerekek sokkal kegyetlenebbek mint a felnottek. Viszont felnottkent, sokkal nagyobb lelki pofont kapsz az elettol, mivel nem lesz csajod, s jo esellyel munkad se.

Bully ellen azt talaltam ki, hogy eloszor, hagyom hagy csinaljak, s nem veszem fel a kesztyut, mivel azert csinalja, mert emociot adsz neki, akkor verszemet kap, s azert csinalja tovabb, mert te elteted.

Ha egyszer ketszer, jol elvernek, de te nem menekulsz, s mondod, hogy gyertek s verjetek el, akkor nem lesz vicces tovabbra is teged elverni. Ez igaz volt a cseszegeteskre is amit en kaptam. Nem reagaltam ra. Abba maradtak. Csak az volt a baj, hogy ettol meg ugyanugy luzernek voltam titulalva.

Azert sokan eljutnak erre a szintre, hogy ezt eszre veszik.

Masodik lepcso, az onironia, tudsz nevetni sajat magadon. Ez az a szint ahol visssza tudsz jonni, az o szintjere. Ime a pelda, egy srac beszol az osztaly elott, mikor mikor meglat egy malacos kepet, hogy ez hasonlit rad. Mit reagal erre az atlag? (Ha reagal egyaltalan)

A)Megkeri, hogy ne csesztesse mar,

B) elmondja, hogy mennyire bunko, s igazan abba hagyhatna

C) elkuldi az anyjaba,

De mivel a sracot semelyik megoldas se fogja zavarni igy rohogtek egyet az o viccen, te meg maradsz a luzer.

D) megoldas, “Viccelsz en ennel 20 kiloval nehezebb vagyok s a farkam is kunkoribb” erre mindenki rohogni fog a te valaszodon, vagy elso par alkalommal kuss lesz, hogy visszamertel szolni.

Harmadik lepcso, dominancia, te leszel aki osztja a lapokat, te leszel az aki azt mondja, hogy ez a duhongo bika kep hasonlit az osztaly meno sracara hangosan az osztaly elott. Amire neki kell valami frappansat valaszolni, kulonben elveszti a tekintelyet.

De ez csak akkor mukodik, ha masodik szinted stabil, s visszatudsz szolni mindig valami vicceset, ha ezt elkezded a mostani szinten, siman csak bunko leszel, s tudjak, hogy megjatszod magad. De ha ez az allap, hogy szeretsz csipkrlodni, s amikor te kapod jol kitudod vagni magad, lesz tiszteleted.


A masik dolgot egyenlore nem irom ,mert hosszu lenne. Illetve gyanitom, hogy te vagy az a srac aki par honapja ugyanezt kiirta, s nem erdekelte, hogy masok mit tanacsolnak, inkabb kiirta ujra. Igy nem fair pazarolni a valaszolok idejet. Ha nem te vagy az a srac, akkor egeszen pontosan 5 nap mulva, szombaton delutan 4-5 kozott irj egy privit ram, hogy irhatom. S akkor valaszolok ide a kerdeshez, egy penz nelkuli pontrol pontra kovetheto tervet, amit ha vegigcsinalsz, egy ev alatt kijuttat a poklodbol.

(De elott visszanezem, hogy te voltal akinek mar ugyanezt leirtam, mert ugy nincs ertelme,)

2018. márc. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Diavolino44 ***** válasza:
Latod ennyire gondolod komolyan, h valtozni akarsz.
2018. márc. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!