Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Eltorzult személyiséggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltorzult személyiséggel hogyan kezdjek neki a párkapcsolat keresésnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 18 éves fiú vagyok, jogilag már felnőtt, viszont még mindig egy pelenkás kisgyereknek érzem magam. Iskolában 10 évig bántalmaztak és szemétkedtek velem, folyton bully alatt voltam. Majd az utsó 2 évre benőtt a bully-k feje lágya egy picit és végre abbahagyták a testi erőszakot legalább. Viszont ez a 10 év alatt annyira eldeformálódtam és megalázódtam az egész megyében már szinte, hogy mindenki alacsonyabbrendűnek néz. Nem tudnék magam mellett elképzelni egy lányt sem, sose volt barátnőm, szűz vagyok és azt se tudom, hogy és mit hogy kell csinálni az ágyban. 10 év alatt egy kocka, semmirekellő, a világot nem ismerő szemétdombbá alakultam, amit a lányok még messziről is kerülnek. Emellett ha ez nem elég, kövér és csúnya vagyok, hányingert keltő a külsőm, pénzem egy fitying nincs. Eddig úgy éreztem nincs szükségem párkapcsolatra, majd jön magától, de rájöttem, hogy nem fog a sültgalamb iderepülni és csinálni kéne valamit, de így lehetetlen, mindenki ismer a környékről és tudják, hogy egy lúzer senki vagyok. El vagyok késve, rajtam kívül a korombeliek már mind a 70. barátnőjüknél tartanak és minden hétvégén egyéjszakás kalandon esnek át már 14 éves koruk óta. Sajnos ez egy ilyen térség ilyen közösséggel. Tudom, hogy elkéne felejtenem a múltat és talpra kéne állnom, de lehetetlen, ha mindenki egyből visszanyom. Folyton kudarcba fulladnék és egyből menne a pletyka, hogy ez a kis senkiházi mondjuk bepróbálkozott xy-nál. Megtörtént már, hogy életemben párszor bepróbálkoztam, de pl az utolsót is elvette egy "volt" haverom előlem, hogy kimentse a lúzervonat elől, mert ő jobbat érdemel. Sokan mondják, hogy törődjek már végre bele, hogy nekem sohasem lesz barátnőm, ne akarj még mélyebbre süllyedni, nekem csak lejjebb van, sosincs feljebb, max a jobb kezem aki mellettem lesz és kész. El szeretnék költözni ebből a környékről, elmenni az ország másik végébe, hogy ott új életet kezdjek, hátha. De ha nem jön össze, akkor valahogy itt kell folytatnom. Szóval bármi tanácsot szívesen meghallgatok, köszönöm előre is...

2018. márc. 5. 18:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy elmész szakemberhez egy fél-másfél éves terápiára, ahol kipucolnak, és nem normális embert fertőzöl ezzel az agyrákkal...
2018. márc. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Erre milyen választ kellene írni?
2018. márc. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hogyan kezdjek neki a dolognak, hogy találjak magamnak bárkit is?
2018. márc. 5. 19:21
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Már elkezdted. Tudod, hogy milyen a személyiséged. Innen már egyenes az ut egy szakemberhez. Sok sikert!
2018. márc. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Szakember fontos? Anélkül nem jó?
2018. márc. 5. 19:31
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor nézzük...


18 éves vagy...oké...mikor fejezed be a középiskolát? Most? Beadtad a felvételidet valahová? Ha igen, és felvételt nyersz, akkor szeptembertől már legalább a környezetváltozás kipipálható lesz.


18 évesen vállalhatnál diákmunkát, és lenne egy kis zsebpénzed, amit többek között magadra fordíthatnál...kozmetikumok, bőrápolás, fogászat, stb. amin úgy érzed tudsz javítani, és kell is...


Próbálj meg kicsit fogyózni...a futás, otthoni torna ingyen van. Hátha ez is javít a közérzeteden....


Attól, hogy kocka vagy, még barátkozhatsz az általad kedvelt oldalakon, én pl. pokémonozok, és tök jó csoportok szoktak összeverődni néha, itt pedig lehet haverkodni, ismerkedni...gondolom ez nem csak ennél a játéknál van így.

2018. márc. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%

Nem olvastam végig. De sok hülyeséget beképzelsz. Egy 18éves pasitól nem annyira várják el a normális lányok, hogy tele legyen pénzzel. De különben diákmunkára mehetsz.

18évesen nem gáz ha nem vt kapcsolatod és szűz vagy. Sok lány is az és gyerekes. De élvezi. Ocsmány külső...23 évesen is fiatal leszel. 5év alatt álom pasi lehet belőled. Tenni kell érte barátom nem sìrni. Sport nem árthat. Ha kocka vagy, biztos tudsz szerkeszteni úgy képet, hogy különböző stílusokat(haj ruha) kipróbálsz a képernyőn. Bőr problémákra bőrgyógyász ffi kozmetika.

Bullyk szót nem ismerem. De 18vagy bármit kezdhetel az életeddel.

Költözés...elcsépelt szöveg de: " leküzdeni kell a problémákat nem elfutni előlük!"

Valami nagy városban laksz?

Mondom 2 max 5 év alatt jó pasi lehetsz.

2018. márc. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem jót tenne neked egy pszichológus... ingyen is kérhetsz segítséget, a pszichiátriai szakrendelésről tudnak tovább küldeni pszichológushoz


látszik, hogy nagyon alacsony az önbecsülésed, és nem tudtak feldolgozni az iskolai évek sérelmeit


Egyébként meg egyetértek a többi hozzászólóval, nagyon fiatal vagy még, ne gondold, hogy egyedül te vagy szűz ebben a korban... és ha dolgozol magadon, sokat változhatsz az évek alatt. Ez már az első lépés, hogy felismered magadban azokat a dolgokat, amik gátolnak az ismerkedésben.


25N

2018. márc. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

7es vagyok. Nézz szét itt20- 25 éves szüzek hada van itt, lányok is.

Másik dolog...nem akarok térìteni, de lehet egy egyházi (maradjunk a történelmi vallásoknál) ifi csoportban jól éreznéd magad. Jómagam görög katolikus vagyok annó, 15-18évesen jártam egy ilyenre, péntek délutan 2től-3ig jó hangulatú foglalkozás aztán foci aztán haverom összejött egy lánnyal, de a lányhoz járt a legjobb barátnője én meg haveromhoz:)" 4es randik" voltak. Tényleg nem akarok térìteni inkább példa volt . De ilyen helyeken kevesebb az előìtélet és nagyobb az elfogadás. Jártunk kirándúlni pl voltunk egy papnál akinek lovai voltak..voltunk ifjúsági búcsún Máriapócson oda-vissza út buli volt.

2018. márc. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%

Hogy lakna nagy városban?!


Pont az a problémája, hogy mindenki ismeri...az ilyen gond vidéki kisvárosban, falukban szokott előfordulni, nem egy nagyvárosban, ahol még a szomszédodat sem ismered...

2018. márc. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!