Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szingli olyan sok főnyeremény szintű férfi?

Figyelt kérdés

Nagyon intelligens, diplomás, visszafogott, kedves, figyelmes, türelmes, békés. Szinte sosincs baj vele nagyon szereti a párját és mégis egyedül van hosszabb ideje.

Rengeteg ilyen férfi barátom van és három négy éve szingli, mi lehet a baj miért nem jön össze nekik senki, lehet túl nagyok az elvárásaik általában?


2018. márc. 2. 15:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
32%

19-es nézd meg a linket amiket linkeltem

- [link]

- https://www.youtube.com/results?search_query=nincs+t%C3%B6bb..


Nem fogod érteni mire gondol 11-es.

Én értem mire céloz.

Az unalmas tutyimutyi kis pasikra céloz akikben semmi keménység nincsen csak papucsoskodás.


Mondom nézz utána,tanulságos.

2018. márc. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
54%

#20 Nem tudom, miért lettem lepontozva, azt írtam le, ahogy én működök és amilyen pasik nekem személy szerint bejönnek, most ez vagy tetszik egyeseknek, vagy nem, ez engem pont nem érdekel, ettől még én nem fogok megváltozni. Ezek a kezek pedig nem like-dislike gombok, hanem hasznos-nem hasznos.


Másik válaszolónak meg üzenem, hogy a nagyon rendes srácok általában tutyimutyik és akaszkodósak, nem azt mondják, amit gondolnak, hanem amit szerintük hallani akarok stb. És unalmasak. Legalábbis nekem azok, de nem kell velem egyetérteni :D

2018. márc. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy következik a "jófiú" tulajdonságokból a "papucs". Szerintem a "papucs" feltételezi, hogy az illető egyrészt akarjon párkapcsolatot, másrészt hajlandó legyen ebben alárendelni magát. Számomra egyik sem magától értetődő.
2018. márc. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
6%

Ott a pont 22-es.

Tutyimutyik,rà akaszkodnak a nõre,ilyenkis nyomiként viselkednek.

Pont azt csinàljàk amitõl nem nedvesedik a bugyi,totàlisan azt.

Ehhez tàrsulhat egy alacsony egzisztencia,jó az ahogy van,200 nettó elég mimdenre(ezt kajak férfitàrsam mondta),ultra gàz,plusz a ruhàzatuk is khmmm meg nyamvadt test vagy dagadtak.


Ugy se értik meg az a baj.


Linkeket megnéztétek-e amit küldtem?

Tudom hogy nem

2018. márc. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

21, 22, nem, ti nem értitek mert bele vagytok gabalyodva a hibás gondolatmenetetekbe. Nem azt vitattam, hogy az említett tulajdonságok létezhetnek együtt, hanem azt, hogy következnek-e egymásból. A korreláció nem jelent kauzalitást. Attól az egy tulajdonságtól, hogy valaki rendes, még nem jelenti azt, hogy az illető szükségszerűen unalmas és papucs legyen. Sőt, ha már valamiféle kapcsolatot akarunk keresni, akkor a papucsságból fakad a 'rendesség' és a többi, de ettől függetlenül a rendesség fakadhat máshonnan is. Ha annyit láttok valakiből, hogy rendes, és ebből gondoljátok, hogy akkor majd biztos rámakaszkodik meg uncsi, akkor tévedtek, a gondolatmenetetek rossz.


Nem tudom, lehet ez nektek már bonyolult. Nem baj, az egyszerűbb embereket könnyebb átverni.


A linkedet meg letojom.

2018. márc. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!