Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szingli olyan sok főnyeremény szintű férfi?

Figyelt kérdés

Nagyon intelligens, diplomás, visszafogott, kedves, figyelmes, türelmes, békés. Szinte sosincs baj vele nagyon szereti a párját és mégis egyedül van hosszabb ideje.

Rengeteg ilyen férfi barátom van és három négy éve szingli, mi lehet a baj miért nem jön össze nekik senki, lehet túl nagyok az elvárásaik általában?


2018. márc. 2. 15:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
20%
#10 A többi nőtársam nevében nem beszélhetek, de nálam ez tényleg így van. A rendes pasiktól egyszerűen írtózok, annyira kiszámítható egy ilyen kapcsolat nekem, hogy megijedek az egésztől. Nemis bírom, ha valaki rámtelepszik. Azok a pasi indítanak be leginkább, akik rosszfiúk, de valójában mégsem azok, ahogy ez egyik válaszoló írta :) Ez annyit jelent, hogy nem 8 általánost végzett börtöntöltelékekre kell gondolni, hanem ilyen Christian Grey-féle(nem véletlenül van oda érte annyi nő)férfira, aki sikeres, határozott, értelmes, úriember, szeret és tisztel, de ugyanakkor független is, nem megy át papucsba és keményen meg is dug, ha úgy van :D Na viszont ilyen pasiból marha kevés van, mert aki ilyen független határozott típus, az általában csak megdugni akarja a nőket, nem nagyon szeretnek elköteleződni.
2018. márc. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
84%
A kérdésben felsorolt tulajdonságokkal bíró pasi van a rokonságomban, 36 éves. Mindig mondtuk is, családtagok, hogy milyen szerencsés lesz mellette a nő, akivel egymást választják. Aztán megtörtént, hát azzal kezdte, hogy totál rátelepedett a nőre. Két hónapig bírták, de amit leművelt a csajjal, az durva. Teljesen előjött belőle a rigolyás énje, kő kövön nem maradt. Ennyit erről, kívülálló meg nem mondta volna.
2018. márc. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Mert te nem jössz össze velük.. :(


Amúgy meg hogy mondjuk meg így látatlanban, csak a te elfogult beszámolód alapján hogy mi lehet a probléma?

2018. márc. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
40%

Pontosan ahogy 11-es leírja.

egy tipikus jófiútól a nők menekülnek ezt vagy felfogjátok vagy nem.

Lehet ellene harcolni de inkább ki kellene építeni egy ilyen jellemet,és fejlődni.

Mert lehet cirkuszolni,hogy a gravitáció működik,ha kidobok az ablakon valamit akkor is leesik ha hisztizek ha nem.


11-es válaszát meg a linkeket szépen emésszétek ennyi a lényeg.

Ne telepedjetek rá a nőre mert azt a lúzer needyk csinálják.


Én férfiként attól is kivagyok,ha a nő rám telepszik és nem add teret,volt ilyen.

K..va sokat dolgozok,hogy én miért nem írok neki régen csajokespasikon többet írtam mondom most több a meló.

Erre elkezdett hepciáskodni.

A vonzalom azonnal lankadt nálam hiába volt szexy csaj ellenőrizgette a csp profilomat,hogy fent vagyok-e meg számonkért.


Nőben is gáz a needy csaj hát még férfiban igazi lúzerség a köbön sőt ez már a negyediken.


30F

2018. márc. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
10%

A párom még nem diplomás, de a többi mind jellemző rá. Plusz kicsit antiszociális is. De emellé határozott, tudja mit akar, és nem riad vissza a csipkelődéstől, ugratástól. Nem esik depresszióba ha nem beszélünk egy nap. (Külsőre sem médiaideál meg tipikus jóképű izmos férfi.) Én nagyon vonzódom hozzá és minden tulajdonságáért odavagyok.


Aki azt mondja, csak a bunkó férfiaknak van nője, kicsit nyissa ki a szemét. Bár az is lehet, hogy ami nekem egyszerűen ugratás, ők azt bunkóságnak tartják...

2018. márc. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
40%

"Azért ezt a férfitípust csak akkor választják, amikor már nagyon szorít az idő és sürgősen találniuk kell egy ún. stabil pasit."


Szerencsére ma már egyre többüknek van elég esze ahhoz, hogy ne hagyja magát hülyére venni. Az ilyen csajok maradjanak csak nyugodtan egyedül, vagy találjanak maguknak másik hülyét :)

2018. márc. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy:

a, karrierista;

b, sokan átb×ták már;

c. nem akar elköteleződni;

d, modernkori Indiana Jones.


A legfontosabb azonban az, hogy:

e, a mai nők nem ilyenre vágynak.

2018. márc. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
34%
A szuper ferfiak is megvaltoznak ha ossze koltoznek egy novel... az addig szupernek hitt emberbol egy tragya kupac lessz. A suttyonak hitt ferfiak meg az ellenkezojet produkaljak olyant nyujtanak a nonek amirol eddig almodni sem tudtak!
2018. márc. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
24%
11: hogy sikerült összehozni a rendest,a kiszámíthatót meg a rádtelepsziket? Kb annyira vezethetők le egymásból, mint a hajszínből. Viva la női logika...
2018. márc. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Diavolino44 ***** válasza:
24%

#13 en nem ezt tapasztaltam, ketyeg az a bilologiai ora rendesen. S az elvarasok merteke csokken 30 felett.

30 felett egyedulallo, csinos, muvelt, szorakoztato not nem ismerek. Mar 25 folott is keves..


11es nel a pont amugy!

De persze ertheto a dolog, hogy le lett pontozva. Az itt valaszolok tobbsege, maximum atlagos kinezetu, igy szamukra csak van par ferfi aki legyeskedik korulotte de ennyi. A csinosabb noknek viszont tul nagy a valasztek, igy magasan van az a lec, s attol, hogy egy srac normalis nem fog hasra esni, mivel van belole egy masik tucat normalis.

Aki viszont a rossz es a jofiu vonasokat otvozni tudja, nah az keves van!


43%-os nem is tudtam, hogy van magyarul a No Mr. Nice Guy.

A kozossegen belul, elegge lehuztak azt a konyvet, igy nem olvastam.

Az volt a velemeny, hogy jo a konyv, de altalanossagokat ir, semmi igazan formabonto vagy uj gondolatebreszto nincs benne. Legyel asszertiv azt csokolom.

2018. márc. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!