Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a különbség a PUA és a Red...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a PUA és a Red Pill között?

Figyelt kérdés

2018. márc. 2. 09:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
43%

A Red Pill életstílusnak, életmódnak lehet része a csajozás és azon belül a Pua-s csajozás is.


Nekem segített a pua, mert 20 évesen szűz voltam, 24 évesen meg már kb kéttucat csajjal voltam. És senki ne azt mondja hogy barátnőm miért nem lett. Az előtte sem volt. Régen nem kellettem a csajoknak kapcsolatra, de még szex sem volt, ma meg már legalább szex is van

2018. márc. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Pontosan mit hirdet a Red Pill?


Vonzó életstílus és Carpe diem?

2018. márc. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Diavolino44 ***** válasza:
28%

#12 jol leirtak az elottem.

A red pill, probalja felhivni a figyelmet, hogy a feminizmus nem csak gyozott, de a nok iranyitjak, es egyben ezzel kiherelik a tarsadalmat.

Amivel persze, hulye az aki nem ert egyet, ha csinos vagy, maskeppp kezelnek az emberek, legyen az barmilyen eletterulet.

Csak a poroblema ott van, hogy ezert a Red Pill atmegy nogyuloletbe. Szoval az itteni gyikesek, jol kepviselik a “Red Pill elveket”.


S igen maximalisan egyetertek, hogy ezzel szemben a PUA pont az ellenkezoje, mindenaron not akar!

En egy spiritualis iranyzatbol csoppentem a PUA-ba. S ott volt egy sztori. Ha van barmi problemad van, akkor azt ugy oldhatod meg, ha tuladagolod. Ez volt a pelda. Ha imadod a pizzat, de reggelire, tizoraira,ebedre,uzsonnara, vacsorara, es nasinak is pizzat kell enned. Akkor egy honap utan utalni fogod a pizzat. S be fog allni egy egeszseges egyensuly, hogy neha szivesen eszel egy egy szeletet, de nem birnal belole sokat enni.

A pua pont ez, egy atlagos sracnak egy atlagos lanyhoz kepest joval kevesebb lehetosege van. Persze, itt jon az okossag, hogy egy nonek es egy ferfinek is ugyanolyan nehez komoly kapcsolatot kialakitania, ez igaz is. De komoly kapcsolaton kivul tobb szintu ferfi-noi kapcsolat van, pl randizas, egy ejszaka, szeretoi viszony, baratsag extrákkal stb. S itt osszehasonlithatalnul nagyobb egy nonek az elonye.

Igy szerintem a legjobb, ha egy srac is probalja novelni a sajat eselyeit. S a pua ad hozza par extra szazalekot a sikerhez, illetve egy spiritualis utat, sajat magad elfogadasa, ego legyozes stb.

2018. márc. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Érdekesek a válaszok, a Redditet olvasva nekem nem ez jött le a Red Pill-ről valamiért.
2018. márc. 2. 18:01
 15/17 anonim ***** válasza:
56%

A Red Pill igazából az egész tudásanyag összessége, az alapok, a PUA pedig ennek egy részével foglalkozik, amik a nők meghódításához szükségesek. Vagy míg a PUA elsődlegesen a női vonzalomkeltő eszközöket ismerteti, addig a Red Pill ezen kívül az alapokat is magába foglalja, mint a hipergámia, meg az egyéb összefüggések pl. szexpiaci érték. Illetve elkülönítendő a PUA tudásanyag, meg az életstílus, szószerinti fordításban a PUA-k azok, akik folyamatosan, rendszeresen csajoznak, gyakorolnak, mint egy fajta hobbi, amit folyamatosan űznek.

Illetve van még a MGTOW, akik a nők hajkurászása helyett inkább az egyén céljaira koncentrál, illetve különböző szintek vannak, hogy miként állnak a nőkhöz és a társadalomhoz.

Normál esetben egyébként ez a három dolog egy egységes integrált rendszert alkot.

2018. márc. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Lifeishard ***** válasza:
56%

Hová "fejlődik" a világ...? Kőkemény feminizmus, MGTOW, genderizmus, stb.

A Red Pillről most olvasok először, és így első blikkre nekem kicsit fura... A PUA-t valahogy közelebbinek, férfiasabbnak érzem, de lehet, hogy csak én nem értem a Red Pill lényegét.

A PUA az én értelmezésem szerint azt a célt szolgálja, hogy legyél erős férfi (így felnéznek rád a a nők) és tiszteld a nőket. Ez a két elv szerintem értékálló. AZ MGTOW pedig elveszti majd az "ideológiai" alapját, ha ez az "erőltetett feminizmus" és minden belőle származtatott jelenség lecseng.

32/F

2018. márc. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
54%

PUA = pick-up artist. A gátlásos, fogalmatlan kockáknak meg kell tanítani, hogyan kell felszedni a nőket. A párkapcsolatban élés már nem tanítja meg, így a PUA egyben jó eséllyel predesztinált MTOW-vá válni.


Red Pill: párkapcsolatból, társadalomból való kiábrándultság. Realisztikus rálátás - valóságban leginkább pesszimizmus.


Közös vonásuk, hogy nem csinálnak érett férfit senkiből.

2018. dec. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!