Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt olyan, átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan, átlagos külsejű fiúk, akiknek bevált az internetes társkeresés?

Figyelt kérdés
Mitől voltatok sikeresek? Kort is kérnék.
2018. febr. 22. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen bevallt. De nem tarskeresokon talaltam meg oket.

Hanem az igazi alattomos szenny oldalakon.

A jo duma (mikor telefonon beszeltunk), az iras, a hulyeseg a komolysag a valaszok a csapasszamok, humor, a viccek stb.

Bevallom minden nap vert izzadtam, a sok irastol gorcsoltek az ujjaim, de megerte. Altalaban 1-2 eves kapcsolatok lettek ezekbol.

Sokat kellett beleadni, de mindig osszejott a dolog.

25f

2018. febr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jó tudni, hogy nem reménytelen, de mit értesz "alattomos, szenny" oldalakon?
2018. febr. 22. 19:15
 3/12 anonim ***** válasza:
Nagyon régen volt utoljára sikerem. Már nem is inkább átlagosnak mondanám magam, hanem észrevehetetlennek.
2018. febr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ennyire megviseltek a kudarcok, hogy így érzed?
2018. febr. 22. 19:26
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

Jelen.

Igazából nem tudom, talán akkor kezdett jobban menni, mikor nem akartam megfelelni. Mikor vállat vontam és "hm, ez jó lesz" alapon elküldtem egy üzenetet, ami épp beugrott az adott adatlappal kapcsolatban, nem is agyalva azon, hogy mit fog szólni rá a lány. Nem vagyok egy bunkó amúgy sem, de mindig paráztam, hogy kit bántok meg az üzenetemmel vagy ki érti félre, meg hogyan legyek minél érdekesebb. Aztán besokalltam és elengedtem a dolgot és tök random dolgokat elkezdtem írkálni. Azt hiszem, az első randim úgy jött össze, hogy azzal írtam a lányra, hogy sétáltatni akarom a kutyáját. Valami skót juhász forma volt, épp az ragadta meg a figyelmem a lány után. Aztán hozzátettem, hogy vagy kefélni mert szép a szőre. Aztán rájöttem, hogy ez így nagyon gáz és hozzátettem, hogy mármint nem a kutyát, hanem a szőrét". Már sírtam magamon, mikor visszaírt. Kutya nem volt a randin, ő igen. De volt pár ilyen tök random még. Volt, aki valami koktéllal pózolt a képén, arra azzal írtam rá, hogy ha 3 találgatással kitalálom, hogy mit ivott épp ott, akkor eljön velem randira? Mert akkor tudom, mire hívjam meg. Igazából onnantól, hogy elengeded, hogy tetssz másoknak mindenáron, kezd izgalmas lenni az egész és persze ha nem rutinból írkálsz, hanem magadat is szórakoztatod a dologgal.

2018. febr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lemaradt: 23F
2018. febr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez nagyon ötletes és még így nem gondoltam rá. Tetszik.
2018. febr. 22. 21:07
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve úgy voltam hogy felteszem magam (tider, badoo) veszteni nem vesztek semmit és ki tudja ott is találhatok olyat akivel együtt lehetek.

És inkább pozitív tapasztalatok vannak, van olyan akivel jártam is elég sokáig és ott ismertem meg.

Talán a sikerem a humoromban van és abban hogy nem érdekel hogy a csajnak nem tetszik valami. Nem úgy kezelem mint egy "hercegnőt" mint elvárná, hanem véleményt mondok mindenről és mint mondtam viccelődök vele rengeteget, ami főleg perverz töltetű. Ha pedig van humorérzéke a leányzónak máris van egy nagyon jó közös pont, amin érdemes elindulni.

Ha pedig már randira kerül a sor ott pedig az erősségem hogy ki tudom billenteni a komfortzónából és meg tudom nevettetni őket. Remek érzés amikor egy hatalmas mosollyal az arcán ül végig velem szemben.

23/f

2018. febr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Lényeges dolgot írtál, azzal, hogy nem úgy kezeled, "mint elvárná".

Úgy tapasztaltam, hogy az nem is annyira jön be, ha háttérbe szorítja a saját véleményedet.

Ezek szerint a humor is eléggé fontos tényező.

2018. febr. 22. 21:46
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem letámadtam a lányt, hanem kérdeztem, érdekelt, mit gondol erről-arról, megnevetettem, sokat beszéltünk mindenféléről.


Azóta már a menyasszonyom.


34ffi

2018. febr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!