Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen miért vannak akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen miért vannak akik angolul írják meg a leírást?

Figyelt kérdés

Most ez menő vagy külföldiekkel (is) akarnak ismerkedni?

(Vagy esetleg valami intelligencia teszt akar lenni, de sokan el se olvassák a leírást.)


2018. febr. 11. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Bármelyik igaz lehet amit írsz.


Mindenesetre egy mondatban magyarul is odaírhatná miiért is teszi ezt.

2018. febr. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Jó szűrőnek. Nem akar magyarokat.
2018. febr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Külföldieket is keres
2018. febr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálam intelligenciateszt is volt (ahogy egy képbe rejtett üzenet is, arra kevesebben haraptak rá, de volt, aki megtalálta), meg külföldiekkel is csevegtem, meg sok dolog sokkal rövidebb angolul és jobban kifér, a basic adatokat pl angolul írtam (tanulmányok, hobbik, stb), de azt magyarul, hogy légyszi, ne bullshitelj és sablonozz, mert el leszel p*csázva.
2018. febr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 mikeXxX ***** válasza:

4# intelligencia ez most komoly😕 ?

Tehát ha valaki pl Japánul beszél az már gyökér értem 😂! Istenem istenem ez nem az én világom ! 38f

2018. febr. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Angol a tudomány nyelve. Angolul megy szinte minden... Az alapműveltség része... A korosztályom (20-30) tagjai közt szerintem nincs olyan, aki ne értené, legalábbis a normálisabbak között.
2018. febr. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
A legjobb, amikor olyan szar angolsággal írja hogy még én is kiszúrom. Konkrétan hunglish nyelven :)
2018. febr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%
Érdekes, hogy az teszteli másnak az intelligenciáját, aki úgy ír, hogy "ne bullshitelj és sablonozz, mert el leszel p*csázva".
2018. febr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az intelligencia a problémamegoldóképességet, kisebb mértékben az általános műveltséget veszi alapul, nem azt, hogy ki milyen szépen tud segget nyalni vagy fejet hajtani ostoba embereknek.
2018. febr. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!