Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kép nálkül van értelme fent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kép nálkül van értelme fent lenni a tinderen? Be lehet igy csajozni?

Figyelt kérdés
mert én nem merek képet kirakni, félek hogy röhögnek rajtam, kiteszik napiszarra illetve visszaélnek vele. facebookon sincs képem.

2018. jan. 27. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted a lehetetlen kihívásokat, akkor hajrá!
2018. jan. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én magamból kiindulva, nem nagyon írnék vissza olyannak, akinek nincs profilképe, főleg nem egy társkeresőn! Zsákbamacska az egész..

Én azt tanácsolom, hogy legalább egy normális képet tegyél fel, senki nem fog visszaélni vele..

2018. jan. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Csak, ha randira is mekiszacskóval a fejeden szándékozol menni, nehogy valaki meglásson.
2018. jan. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is mindig féltem lényegében nem tudom miért talán 1 részről igen ez hogy célirányosan akarom a képeim másrészről meg valahogy olyan penetráns fejem van igyekeztem megkímélni a másikat egy ideig irogattam olyanra akinek van képe de már 99%ban olyannak irok akinek nincs 2 randim lett ebből mind2 élőben láttam elősször kedves lányok az 100% annyira nem tetszett az egyik a másik meg olyan átlagos lány volt de egyrészről egy átlagos lány az jó másrészről meg csak találkoztak egy lánnyal akiben sok szépség van mégha az én szemeim más frekvenciára van kalibrálva
2018. jan. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a randi nem arrúl szól hogy testi dolog legyen vagy romantika az csak ha az a legjobb mind2tök számára
2018. jan. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem like-olnék senkit, akinek nincs kint képe. Arra gondolnék, azért rejtőzködik, mert a) barátnője van, b) valami rosszat akar tenni, bűnöző, esetleg c) paranoid zavara van.
2018. jan. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nőként van értelme, ők akkor is kapnak heti 10 levelet minimum, ha semmit nem töltenek fel magukról.
2018. jan. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!