Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok férfi honnan veszi ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi honnan veszi ezt a bunkó stílust? Férfiak, a nők is szoktak így viselkedni veletek?

Figyelt kérdés

Azt figyeltem meg, hogy ha visszautasítok egy férfit, kedvesen, egyáltalán nem bunkón (az nem az én stílusom), akkor az addig kedves, udvarias férfi hirtelen kifordul magából és elhord mindenfélének, online durvábban, személyesen visszafogottabban, de akkor is. És úgy csűri-csavarja a szavakat, hogy még úgy jöjjön ki a lépés, mintha ő utasítana vissza engem és egy utolsó senkiházi lennék akitől ő aztán nem akar semmit.

Férfiak, nők is szoktak veletek így viselkedni? Mert így én nem viselkednék senkivel. Az én természetes reakcióm egy ilyen eset után a szomorúság lenne, nem a harag meg a dühkitörés. Egyszer még meg is aláztak magam egy ilyen helyzetben, mikor is a visszautasítás után kb könyörögtem a férfinak, hogy adjon nekem egy esélyt :D Jó ez már nem tegnap volt és ilyet már eszembe sem jutna csinálni, ha előkerülne újra egy ilyen helyzet, csak azért írtam le, hogy értsétek, tőlem mennyire távol áll ez a fajta "bunkózás".


2018. febr. 10. 21:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mindkét nemnél előfordulhat hasonló eset, és szerintem több tényezőt kell figyelembe venni. Egyrészt azt, hogy aki közeledni akar hozzád, de elutasítod, az már eleve "sebezhető" állapotban van, hiszen kitárulkozott neked, és érzelmileg több köti hozzád, mint téged őhozzá. A visszautasítás mindig rossz annak, aki többet érez, mint te. Másrészt ott van az is, hogy mindenki máshogyan reagál még a normális elutasításra is. Harmadrészt lehet, hogy ez volt az illetőnek sorozatban az x+1-edik elutasítása, így lehettél bármilyen finom, már nem bírta tovább. A rengeteg elutasítás miatti elkeseredés idővel átfordulhat dühbe, megsértve másokat.

Velem is "bunkóztak" már lányok, pl. volt, aki nem jött el a megbeszélt 2. randira, nem is tudtam őt utolérni, amikor meg hazaértem, akkor írt nekem, hogy ő milyen magányos. Aztán persze kibökte, hogy nem akar tőlem semmit, mert vénember vagyok (7 év korkülönbséggel, felnőttként). Vagy normális beszélgetésből szó nélkül lelépnek egyik napról a másikra, olyan is volt, akivel neten elkezdtünk levelezni, én semmit nem tudtam a szándékairól, és kérdeztem tőle valamit egy lány viselkedésével kapcsolatban, erre "leordította" a fejem, hogy mi már közel kerültünk egymáshoz, és pofátlan vagyok, hogy más nőket ajnározok neki. Olyan is volt, akivel itt beszélgettünk, az ő engedélyével megjelöltem fb-on, jött az értesítés, hogy visszaigazolt, de amikor ott akartam neki írni, már nem tudtam, mert "elérhetetlenné" tette magát (és valószínűleg itt is), pedig nem írtam vagy tettem semmi rosszat, és ijesztő sem vagyok. Vannak ilyen megalázó helyzetek, és igen, van olyan bunkó csaj, aki miatt nekem is majdnem kinyílik a bicska a zsebemben, pedig birkatürelmű ember vagyok.

2018. febr. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Diavolino44 ***** válasza:
81%

Mert ez az igazi enje, s nem tudja feldolgozni, ami tortent.

Nem tudom, velem szinte mindig normalisan viselkednek, a nok, ritka az aki bunko. Legtobbszor inkabb az eltunessel van a gond. Ha valakivel nem szeretnek valamit, megmondom illedelmesen.


De azert azt is vedd szamitasba, hogy mig egy no kap 2-3 visszautasitast addig egy ferfi vagy 20at. Igy ezzel nehezebb mit kezdeni, s atitatja a szemelyiseget , mig egy no azert bunko mert megteheti.

2018. febr. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Elég régen utasítottak már vissza, abból kifolyólag,hogy régóta nem foglalkozom társkereséssel. A visszautasításokat vegyesen kezeltem,sokszor inkább szomorú voltam,volt amikor ingerültebben,de ilyesmi nem igen volt,hogy mindenfélének elhordtam volna a lányt. Most hogy kezelnék egy visszautasítást megmondom őszintén,hogy nem tudom. Lehet,hogy nem váltana kibelőlem semmi féle érzelmi reakciót,mert tudom,hogy esélyem sincs a nőknél. Mondjuk ilyen fejjel ez nem is csoda. A legnagyobb jó indulattal is csak azt tudom rá mondani,hogy levágandó majd a kukába dobandó. Sokszor fel is teszem magamban a kérdést,amikor a tükörbe nézek,hogy annak idején tényleg ez volt a leggyorsabb,ami célba ért?
2018. febr. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon egyszerű, ha egy héten te is vagy 50szer utasítanál el valakit, már nem sugározna belőled a kedvesség.


Próbáld ki, menj le egy szórakozóhelyre, és mikor már az 50. Pasi nyomulna nézd meg, hogy változott a reakciód.


Férfiaknál ez rosszabb, mert ugye őket utasítják el 50szer, ez nagyobb frusztrációt gerjeszt.

2018. febr. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 WheneverYouWant ***** válasza:

A saját büszkeségük beszél belőlük... Nem képesek elfogadni hogy nem elég jók hozzád.

28F

2018. febr. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mert dúsbegekre buksz, azért. :)
2018. febr. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat! Nem tudom, mi az a dúsbeg, de nem hinném, hogy bukok rájuk. Akkor nem utasítanám őket vissza.
2018. febr. 12. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!