Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 21 évesen normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen normális, hogy nincs barátom?

Figyelt kérdés
Nem kérek üzeneteket, sehova sem engednek el a szüleim, meg itt az egyetem.
2018. febr. 5. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy nincs barátod az normális. Sokan 20-as éveikben találják meg a párjukat vagy később mikor már mind a két fél érett egy normális kapcsolathoz. Nekem sincs barátom és én 20 éves leszek 2 nap múlva. :D

Az már kevésbé normális, hogy a szüleid sehova sem engednek el 21 éves léttedre. Felnőtt vagy, egyetemre jársz, de semmit sem fogsz kb megtapasztalni az életből ha csak otthon és a suliban vagy mert máshova nem mehetsz. Pedig pont az egyetem az az időszak ahol nem olyan kötött minden napod, ismerkedhetsz, szórakozhatsz (ha szeretnél), programokra eljárhatnál vagy dolgozhatsz mellette. Erről beszélned kéne a szüleiddel, hogy már nem egy 12 éves kislány vagy akinek fogni kell a kezét és nem engedik el a felügyeletük nélkül sehova.


L

2018. febr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21 évesen az a nem normális, hogy a szüleid "nem engednek" .
2018. febr. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne normális? Kötelező minden 21 évesnek hogy párja legyen?


A szüleides rész ami nem normális.

2018. febr. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Normális esetedben, hiszen ha még kérdezned is kell, akkor szüleid is így látják helyesnek.
2018. febr. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Az normális, hogy nincs. Nekem és sok más lánynak sincs.


A többi nem normális. Az egyetem meg egy bszottnagy kifogás. Nekem ne mondja senki, hogy nincs ideje mellette, mert pofánröhögöm.

2018. febr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!