Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 évesen mennyire reális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen mennyire reális elvárás az, hogy szűz barátnőt szeretnék?

Figyelt kérdés
Sajnos még én is az vagyok. Mennyire nehéz 17-20 év körüli szűz lányt találni?
2018. febr. 2. 21:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
79%
Jelen!
2018. febr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
20%
Miért jó egy szűz lány? Szerintem sokkal jobb egy olyan akinek volt 1-2 kapcsolata és 2-3 alkalmi kalandja.
2018. febr. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
25%

Van ennek a dolognak egy varázsa amit vannak akik szeretnének átélni...


Lehet még találni 17 környékén, de ezen a téren rohamosan fogy az idő. 17 évesen szűz, három hét múlva meg már lehet, hogy nem. Anno nálunk a gimiben 20 lány volt, ebből 19-20 évesen talán csak három ballagott el szűzen, a két legducibb és a legvékonyabb, legvéznább. Megjegyzem, egyáltalán nem voltak könnyűvérű, bulizós, nem tudom én milyen csajok. Részegen is csak párat láttam az évek során közülük, akkor is inkább csak azért, mert én voltam a részeg.


Tudok olyat is aki 17 évesen a tizedik partnere körül járt, de senki meg nem mondta volna róla első ránézésre, hogy már nem szűz.


Vannak történetek 22-23 éves csinos lányokról is akik elvileg még szűzek. Róluk nem tudok többet, mert nem ismerek ilyet.

2018. febr. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
79%
Nem nehez. En 19 evesen vesztettem el, es igazsag szerint a baratnoimnek tobb mint a fele elmult 18, amikor megtortent. Gimiben nem volt szerencsenk, de egyetemen uj embereket ismertunk meg, tanultunk a gmis hibakbol es rank mosolygott a szerencse. Sok teljesen normalis, csinos lany van, akinek gimi alatt nem jott ossze.
2018. febr. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
84%

A normálisabbjai szüzek még ilyenkor. Én egy csomó csinos lányt ismerek személyesen, akik 18 év körüli szüzek. És azért a szűz lányok jó részének a szűz fiúk jönek be. Én is ilyen voltam.

A szüzesség nem olyan valami, amitől meg kell szabadulni. Bármikor lehetsz nem szűz, de visszafelé ez nem működik.


Ne mondd hogy "sajnos" az vagy. Keresd meg az igazit, vedd el feleségül, és akkor boldogok lesztek mindketten, hogy nem voltak egyéb férfiak-nők az ágyatokban. Nem álmodozom meg képzelgek, mi így csináltuk. Én voltam 20, a férjem 25 (szűz, képzeld őrizte a szüzességét a feleségének, elájultam tőle). Fantasztikus nemi életünk van, mert csalódásmentesek, elkötelezettek vagyunk, és nagyon szeretjük egymást.

2018. febr. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
15 Én is valami hasonlót szerettem volna összehozni mint amit a férjednek sikerült. Nem tudom mikor hoztátok ezt össze, de manapság én nem tudom elképzelni, hogy megtalálom életem párját és az még szűz is. Miközben szingli lányt is alig találok húsz év felett.
2018. febr. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
En is az vagyok, bar a randikon nem nagyon hirdetem, mert amikor egyszer elmondtam, eleg furan nezett ram az illeto.
2018. febr. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Én is az vagyok.
2018. febr. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
66%

16: én a 15 vagyok.

Ez 20 éve volt, de azóta nem sok minden változott. Az egyetem egyik fele akkor is együtt élt a másik felével, mentek a könnyűvérű kapcsolatok. A férjem mesélte, volt olyan, hogy a 8 ágyas koliszobában a sötétben a másik ágyon félreérthetelen szituáció folyt. Ő is úgy volt vele, hogy szeretett volna szűz lányt, de számolt vele, hogy a végén mégsem azt kap. De megadatott neki.

Mostanság azt látom a környezetemben, hogy sok normális lány van, akik undorodnak attól, ami folyik, csak nem szeretik ezt nyíltan felvállalni, mert akkor ők a viktoriánus őskövületek, akiknek felvilágosultabbaknak kellene lenniük.

2018. febr. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Legyen úgy ahogy te mondod. Bár sajnos nekem fogalmam sincs, hogy merre vannak az ilyen konzervatív gondolkodású lányok. Én szinte mindenhol azt látom, hogy akik normálisak ilyen téren azok évek óta kapcsolatban vannak, akik meg nincsenek azok egyáltalán nem vetik meg a kavargatást és dugópartneres kapcsolatokat. Én évek óta nem találok barátnőt, mert akiknél kezdeményezek azokról 70%-ban kiderül, hogy kapcsolatban vannak (tényleg, nem a lerázós szöveg) vagy összefeküdtek már mindenkivel vagy más ok miatt nem jön össze.
2018. febr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!