Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, ti szoktátok tapaszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ti szoktátok tapasztalni a mindennapokban a "mosoly erejét"?

Figyelt kérdés

Most nem kifejezetten arra gondolok, hogy ily módon elcsábítotok egy férfit(vagy többet is :D), de erről is írhattok. Főleg ilyesmikre gondolok, hogy:


- utcán, közintézményekben észreveszitek, hogy ha mosolygósak vagytok, több figyelmet kaptok, előzékenyebbek, udvariasabbak veletek a pasik?

- elő szokott fordulni, hogy rámosolyogtok férfiakra, fiúkra, és ők ettől zavarba jönnek, esetleg lefagynak, ledermednek?

- olyan volt már, hogy vizsgán férfi tanártól egy jobb jegyhez segített a mosolygás, a bájos attitűd?

- és olyan, hogy könnyebben kaptatok meg emiatt egy állást?


És hasonlók...


Szokták mondani, hogy "ezzel a mosollyal gleccsereket lehetne olvasztani" és hasonlók. Ti is észreveszitek a mindennapok során, hogy a női mosoly "hatalommal" bír, előnyökhöz juttat?


És ez most egy kicsit gonosz lesz: volt már, hogy direkt vissza is éltetek ezzel? Hogy "művigyort" erőltettetek, hogy elérjetek egy kitűzött célt?



2018. febr. 1. 22:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják szociális mosolynak. Az emberek között általában alapvető. Nem élek vissza vele, mivel magas a szociális érzékenységem, ha valakinek köszönök, valakitől elköszönök, valakinek valamit megköszönök, vagy ugyanezt teszik velem, automatikusan hajlik mosolyra a szám. Igen, szeretnek az emberek, de nem azért, mert mosolygok rájuk, hanem mert érzékeny vagyok rájuk és díjazok minden udvariassági gesztust. Ennek a része az is, hogy rájuk mosolygok.
2018. febr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Egyébként nem csak a női mosoly bír hatalommal. Az összes. Én nem szeretek olyan emberrel sem beszélni pl, aki nem viszonozza a mosolyom. Vannak ilyen bambapofák.
2018. febr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ettől látszik hogy közvetlen a lány. Hát, jó ilyen lányokkal ismerkedni, beszélni , persze :)

Olyan más, hogy nem mindent harapó fogóval kell kihúzni, hanem normálisan válaszol, és még önfeledten mosolyog is :)

2018. febr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért bevásárlásnál, bankban, postán nem kerülök sorra hamarabb csak azért, mert mosolygok. :-D

Állásinterjún jó a mosoly, de ha nincs mellé magabiztosság, és reális esély a sikerre, akkor semmit nem ér.

2018. febr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen, kifejezetten tapasztalom a hatását. Igen, kaptam már ezért sokkal jobb jegyet.

Nem, nem éltem ezzel vissza. Csak éppen jókor jó kedvem volt jó passzba voltam. Erőltetni nem lehet, ezek ilyen belülről jövő mosolyok.

2018. febr. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%
Soha nem mosolygok csak úgy, inkább szenvedő az arckifejezésem. Csúnya vagyok és nem akarok senkit megijeszteni. Hátrányát nem tapasztalom a mosolytalanságnak, de valószínűleg előnye se lenne annak, ha mosolyognék. Az ilyesmi a nem csúnya nők kiváltsága.
2018. febr. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

Persze, hogy tapasztalom.


Én voltam az a válaszoló, aki egy tegnapi kérdésnél ezt írta a 35 feletti nő kérdésére, hogy lehet-e még boldog. :)


Nekem tényleg szinte naponta vannak ilyen apróságok, amik felderítik a pillanatot, jó érzéssel töltenek el, pozitív visszajelzést kapok és alapból is klassz dolog mosolygósnak, kedvesnek lenni:

- beszédbe elegyedik velem a lidlben a pénztáros srác, még akkor is, ha torlódik a sor (és de béna szöveg volt- valami kisgyerek alsógatyát vettem a kisfiamnak és azzal nyitott, hogy milyen jól néz ki, magának is vesz :D

- néha begörcsöl a gyomrom, aki járt màr így, tudja, hogy óhatatlanul odakapsz- emberi dolog lenne ilyenkor segíteni, de valljuk meg, nem szokás- általában keresztülnéznek egymáson az emberek. Mosolygós “köszönöm, jól vagyok”-ra volt már minden :) csokit kaptam a banki biztonsági őrtől (nehogy itt elájulnon a szép hölgy :D), rutin sorban álláskor hirtelen előlépett egy-egy “lovag” és ott kardoskodott, hogy én következzek, aztán a kocsimig kísért... indokolatlan dolgok ezek, de jól esik :)

- kávézóban, ahová akár egyedül is beülök időnként (Frei) egy félmosolyra is jött oda és mutatkozott be normálisan, intelligensen férfi és beszélgettünk egy jót (1-2 randi is lett ebből)

- ebédidőben néha kimegyek a kolleganőimmel egy (szerintem túlhype-olt, trendi) étterembe, az irodaház közelébe. Szeretem, hogy udvariasak a pincérek, ha köszöntenek, alap, hogy visszaköszönök, rájuk mosolygok (de sokan vannak, akik ki sem látszanak a telefonjukból evés alatt sem társaságban!) Kaptunk már a “ház ajándékaként” apróságot- az enyémen az ütletvezető száma is ott volt :D. Odajönnek, megkérdezik elégedettek vagyunk-e- más asztaloknál nem feltétlenül szokás.

- kezdődött úgy párkapcsolatom, hogy egy könyvesboltban levertem egy kötetet, egy férfi lépett oda és vette fel és mosolyogva megköszöntem a kedvességét.

- van egy kereszteződés az utcánk végén, különösen utálom, sokszor torlódik a forgalom, az emberek feszültek, idegesen dudálnak, furakszanak. Mindig az alárendelt útszakaszról jövök be. Mosolygás, kis intés- 10-ből 8-9-szer beenged a főúton álló (talán nem meglepő, hogy a maradék 1-2 mindig a karót nyelt nő, aki még oda is centizi magát elém, nehogy véletlenül elé kerüljek :)

- ha átszaladok a 2*2 sávos úton a kisfiam iskolája közelében- gyakran lassul be ez is- mosolygás, intés- még sosem anyáztak, dudáltak, hordtak el mindennek, hogy nem a 300 méterrel odébb lévő zebrán megyek. Elengednek, néha elismerést is kapok (magassarkúban rohanok, van, akinek ennyi elég)


A “legjobb” élményem- na jó, inkább legviccesebb: az irodaház mellett tavaly ősszel hónapokig munkások dolgoztak egy közeli ház homlokzati felújításán.

Nyilván a primitív, beszólós, füttyögős suttyó réteg mindannyiunknak kurjongat 12-90 között, ha szoknyát lát.

Lehet ezen kiakadni, morcosan leszegett fejjel átvágtatni vagy durván leordítani a fejüket... nem ezt tettem. Arra gondoltam, hogy OK nem azonos a színvonalunk, de ez valahol az ő világukban bók- csak igen ciki ;)

Úgyhogy másnap már felnéztem, mosolyogtam, odaintettem és megköszöntem azzal, hogy még nagyobb örömet szerezne a tetszésük, ha kulturáltabban nyomnák.

Nem hiszitek el, de pár nap alatt reggelente valami diszkós gagyi Kisgrófó vagy milyen dalt énekelgettek és kezét csókolom gyönyörű nagyságos asszony meg minden volt :D HóNAPOKIG.

...és nem zaklattak. :D


Szóval igen. Számít a mosoly és könnyebb, viccesebb az élet- nemcsak párkapcsolati szempontból.

40N

2018. febr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem mosolygok, depressziós vagyok.
2018. febr. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Sosem tapasztaltam még.
2018. febr. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
15%

7#

Szerintem nem a mosolyod a nyero, hanem inkabb az van a pakliban, hogy jo no lehetsz. 😂 nem hiaba csak ferfiakrol szol a sztorid.

2018. febr. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!