Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek tetszik Dallos Bogi énekesnő?

Figyelt kérdés

[link]


Férfiként tettem fel a kérdést. Szerintem helyes lány, egy erős 8-as. Egy igazi természetes szépség, bájos a mosolya és jó az alakja is. Ti hogy látjátok? Rá aztán tényleg nem lehet azt mondani, hogy "mű"...



2017. nov. 7. 17:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
20%

Inkább olyan 7. Teljesen hiányzik belőle a nőies, szexuális kisugárzás.

Az arca elég bamba ráadásul. Ha leírnám, hogy mire lenne csak jó, akkor letörölnék a válaszomat...

2017. nov. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%
Inkább kislány, mint nő.
2017. nov. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem nagyon szép 20 éves lány:

[link]

2017. nov. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Abszolút úgy látom ahogy te,kerdező :) nem mű csaj..
2017. nov. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
21%
Inkább legyen egy nő mű, de legyen szexuális kisugárzása.
2017. nov. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Egy 20 éves lánytól igazi nőies kisugárzást még nem várhatunk el, de ha megnézitek a képeket, vannak olyanok, amiken nagyon szexisen néz. A kislányos báj meg amúgy is nagyon vonzó, komolyan rá lehet kattanni és szerintem egy nő nem is igazi nő, ha nincs benne egy csipetnyi "kislány".
2017. nov. 7. 17:47
 7/18 anonim ***** válasza:
37%
Bottal se kategória nálam.
2017. nov. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
7%
Az igazán jó nők már tiniként is ellenállhatatlanok, szóval ebben tévedsz. 17 éves kor körül meg szoktak már érni és kellően szalonképesek az elvárásaimhoz.
2017. nov. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
10/8
2017. nov. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%
Visszafogottan öltözködik, nem rib___ancosan akkor már nem is lehet szexuálisan vonzó lány? Neked nem tetszik nem probléma (Radics Gigi gondolom jobban bejön...), de sokunknak meg pont ezért tetszik, mert olyan kis szolid, aranyos, finom és kedves kinézete van :)
2017. nov. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!