Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan köztetek akiknek soha nem volt kapcsolata vénszüzek lettek és az öngyilkosságon gondolkoztak?

Figyelt kérdés
28 F.
2018. jan. 28. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Ilyesmin ne gondolkozz! Fiatal vagy, legyél egy kicsit nyitottabb! Én ugyan nő vagyok, de szintén későn kezdtem, és nem maradtam le semmiről, még a válásról sem. :(

Kezdetnek nézd meg a 40 éves szűz című filmet! :) Ott is lesz családja a férfinak. :)

2018. jan. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, én pont ilyen vagyok ezzel.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

Ezt a két kérdést is en írtam ki...

31/F

2018. jan. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én most angliában dolgozok így még nehezebb a helyzetem ismerkedés terén kinti magyarok 98%ban foglaltak vagy van kialakulófélben otthonról nekik..

3evet irtam ala egy cégnél a pénzért vagyok kint mert otthon nem tudtam egzisztenciat kialakítani kémia alapszakos diplomám is van de még a nyelv vizsga nincs meg .


Míg otthon voltam voltak randijaim de sajnos önbizalmam nem volt sok plusz egy panel szobát tudtam csak kifizetni dolgoztam es jártam a suliba neha elmentem túrázni meg egy két barátommal találkoztam .


Sajnos az alapszakkal ugyanúgy éhenhalhatok vegetálhatok .


Tanulom az angolt de meg mindig nem megy úgy ahogy kéne.


Plusz a depresszió eluralta az életemet.


A szexuális életem kimerült /kimerül a netes felnőtt filmek fájószívű bambulásában tudom hogy nem megoldás.talán függő is lettem talán ez is ássa az önbizalmam és ront a helyzeten jobb híján szégyen hogy itt tartok

Itt ebben a kisvárosban pláne nincs sok magyar neten meg ga megtudják hol élek hallani sem akarnak az ismerkedésről.

Igen én vállaltam ezt és azt is tudom hogy beérhet a gyümölcse , de közben telik az idő és magányosan egy ilyen multal ilyen gondolatokkal hiányérzettel.

2018. jan. 29. 14:18
 4/5 A kérdező kommentje:

Illetve az sem maradt bennem nyomtalanul hogy ennyién elutasítottak nar életem során mert a barátzóna egy diszkrét lesajnált elutasítás avagy fizikailag és vagy személyiségileg nem vonzódtak csak nem akartak megsérteni.

Próbáltam nyomulós is lenni taktikás is távolságtartó gáláns alaptermészetem miatt mindig szentimentális de talán túl folytó" túl intenzív reményeket tápláltam, holott felesleges' volt..

2018. jan. 29. 14:24
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt kell, hogy mondjam te még szerencsés vagy. Legalább a barátzónába bekerültél. Én még oda se. Olyan ronda vagyok, hogy kb 10 éve nem is beszéltem nővel (anyámat leszámítva, na meg egy perverz prostit aki 24 évesen bevállalt. De ha hiszed, ha nem, már ők is bőven válogathatnak. Ha 10 prostiból bevállal 1-2 akkor már nem is vagy olyan rossz pasas.


Finoman szólva picikét a eltolódott a mérleg nyelve az ő javukra kb. az elmúlt 10 évben.


Ne bánkódj. Ma már tényleg nagyon-nagyon nehéz csajt szerezni, bármilyet is. Pedig korábban még úgy gondoltam, hogy azért mindenkinek jár valamilyen. De azt hogy csak a felső 10-15%-nak? Na arra nem számítottam egyáltalán.

2018. jan. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!