Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért győz mindig a tutyi-muty...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért győz mindig a tutyi-mutyi önértékeléssel küzdő énem? Hogyan tudnám legyőzni végre, hogy teljes életet élhessek és legyen egy párom.

Figyelt kérdés
Sajnos valami miatt nagyon kicsi az önértékelésem. Sokszor megpróbálok egyfajta nagyképűség háta mögé bújni ám legbelül érzem, hogy sem szép, sem okos nem vagyok. Amikor itthon összeszedem magam, hogy elmegyek szórakozni sokszor azt tapasztalom, hogy különböző discók helyszínén szánalmas senkinek érzem magam. Olyan érzés önt el, hogy minden férfi szebb mint én, mindenki izmosabb, én senkinek sem kellek, nem vagyok más mint egy csődtömeg. Pedig nőktől kapok visszajelzést, hogy nem vagyok menthetetlenül ronda és ocsmány. Egy féléve elkezdtem edzeni, hátha nagyobb lesz az önbizalmam (nem így történt). Nem vagyok képes még egy nőhöz sem oda menni!
2018. jan. 27. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
27%

"Miért győz mindig a tutyi-mutyi önértékeléssel küzdő énem?" Mert mindig a zalfa győz... Tehát, a tutyimutyi a zalfaaa.

31/f

2018. jan. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem azért mert hülye dolgaid vannak. És a tudatalattidat nem csaphatod be.


Számold össze a ciki dolgaidat és változtass rajta.. Tudod amiket amúgy szégyelsz..


És hány dologra vagy büszke magaddal kapcsolatban beleértve akülsődet..


Tégy azért hogy ezt az oldalt erősítsd.

2018. jan. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!