Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb nő tényleg undorodik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nő tényleg undorodik az izmos, kigyúrt férfiaktól, vagy csak visszahúzni próbálnak?

Figyelt kérdés

Mostanában motoszkál bennem az ötlet, hogy ki kéne gyúrnom magam, amíg fiatal vagyok, mert hát szerintem tök gáz amikor egy középkorú férfi gyúr... azoknak már inkább a családjukkal meg a karrierjükkel, cégükkel kellene törődni szerintem, nem gyúró matyizni.

Ezt el is szoktam mondani a randikon a csajoknak, de szinte mindig megkapom azt, hogy neki nem jönnek be az izmos pasik, vagy ők undorodnak az izmoktól. Kérdezem tőlük, hogy miért? Erre mondják, hogy nekik nem tetszik, meg hogy képzeljek el egy nőt akinek csúnya izmos a teste, az neked tetszene? Na látod, a nők is így vannak ezzel...


Nos, akkor mi ebből a tanulság? A nőknek valóban taszító az izmos test, vagy ezek a barátnő jelöltek csak tipikus magyarok akik szeretik visszahúzni a másikat ha az fejlődni akar valamiben (Ez tipikus magyar mentalitás, mindenki üljön csak a szarban és mindenki legyen szerencsétlen és csóró, ha valaki jobbra/többre vágyik azt húzzuk vissza a mi szintünkre)


2018. jan. 16. 15:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Van az a kategória, ami nekem már visszataszító, de ahhoz, hogy azt az izmot egy átlagember elérje, elég kevés az esély.

Nekem inkább a sportos, izmos férfiak jönnek be, nem a vékonyak. Az én párom is izmos, sportos, foglalkozott is testépítéssel egy ideig, és nagyon durva formákat elért, iszonyú kitartása van, és nagyon céltudatos, emiatt én nagyon tisztelem őt.

2018. jan. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Amit naturálban ki tudsz hozni magadból hobbiszinten az vonzó a nőknek. Kb amikor már bejön a koksz a növi meg egyéb okosságok az az alkat amitől már írtóznak ,a torzúlt fejű dinnyehordókat ,meg amit a tv-ben látnak versenyformában lévő buildereket akiknek egyszámjegyű testzsírja van és barnára kenve feszítenek.Azt kevesebben szeretik de nekik is azért megvan a piacuk.
2018. jan. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
55%

Lemaradt azok a csajoknak is hidd el kellene izmos pasi,sőt otthon tuti rájuk klikkelnek az egerükkel,csak nem néznek úgy ki,nem edzenek lusták ezért kénytelenek lemondani az izmos pasikról.


Ez olyan,mint hogy egy komoly programozó nem akar a Googlenél fejlesztő lenni,dehogynem akar.

Csak nem mindenki tud mert nem jut el oda.

2018. jan. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
91%
A legelső mondatodban pont te "tipikus magyar" mentalitást tanúsítasz nem? A középkorú férfi nem akarhat jól kinézni? Nem gorillára kell magad gyúrni. Vagy csak ezt a két végletet ismered? Gebe vagy Godzilla... Mert a végletes gondolkozás is "tipikus magyar". Öngól.
2018. jan. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
84%

Menjunk egyutt kondiba.

N

2018. jan. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

11-es válaszoló vagyok, még annyival egészíteném ki, hogy simán lehet, hogy akikkel neked volt dolgod, nekik tényleg nem jönnek be az izmos férfiak, és nem visszahúzni akarnak.

Nekem a legjobb barátnőm pl. semmi vonzót nem lát az izmokban, neki a feminin, vékony, lányos testalkatú fiúk jönnek be. Na, nekem pedig pont ezek a fiúk nem tetszenek. De ez így van rendjén, ízlések és pofonok. Neki ők az álompasi kategória, nekem meg a sportosabbak. Különbözőek vagyunk.

2018. jan. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy az "izmos" az ilyen:

[link]

vagy ilyen:

[link]


A szálkás-izmos, általánosan sportos alkat szerintem sok nőnek tetszik.

A hajtogatott lufiemberek nem soknak.

2018. jan. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
71%

A kérdésre a válasz egyértelműen nem.

Ami probléma, hogy manapság a párkeresési igények felvázolásakol egyre több nő próbál valami idealizált sablonszöveget előadni, ahelyett, hogy elmondaná az őszinte igényeit. Jön a szokásos szöveg, hogy a belső számít, az izom nem plusz, a srác legyen kedves és megértő. Aztán, ezek a nők általában összejönnek egy helyes, izmos sráccal, aki egyáltalán nem kedves és megértő. Egyszerűen a legtöbb embernek nincs önkritikája. (A férfiaknál is van bőven gond, de most nem róluk szól a kérdés.)


Kb. fél éve álltam neki edzeni. Amikor női ismerőseimmel beszéltem és szóba került a dolog, egy részük elkezdte mondani a sablonokat, hogy jó vagyok így is, fogadjam el magam, nem számít az izomzat, a belső a fontos és hasonlók. És egy csomóan azt mondták, hogy nem jönnek be nekik az izmos srácok. Ismertem az ideáljukat, mindnek izmos srác volt az.

Megkértem párat közülük, hogy mutassák már meg, hogy milyen izmos srácok nem jönnek be nekik. Mind valami testépítős versenyről küldött képet. Küldtem nekik pár képet izmos srácokról, akik kisebb kategóriában voltak, színészek voltak és egyebek, jól felépített izomzattal. Ezek tetszettek nekik. És rájöttem... Hogy egy csomó embernek fogalma sincs arról, hogy mit jelent az, hogy valaki izmos és csak a felső kategóriás aktív, versenyző testépítők ugranak be nekik... :D


És nézzük, hogy mi történt fél év alatt, amióta edzem. Fogytam jó pár kilót (az arcomról is valamennyit), nagyobb és kerekebb lett a vállam, ami ruhán át is látszik. És tádám, sokkal több lány néz meg az utcán, amikor képet kérnek neten, sokkal többnek tetszik a látvány.


Amúgy, ha az érdekel, hogy mi jön be a másik nemnek, akkor ne a másik nemtől kérdezd, hanem attól, akinek megvan az a tulajdonság. Ha az érdekel, hogy bejön e a nőknek az izmos férfitest, akkor egy izmos férfit kérdezz.

2018. jan. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
83%

Izles kerdese. A külsösegeket illetöen vannak lanyok, akik kifejezetten a vekony sracokat kedvelik es olyanok, akik inkabb a mackosokhoz bujnanak. A legtöbb lany pedig beleszeret annak az alakjaba, akit emberileg szeret...


Ettöl eltekintve, felmeresek alapja a legtöbb lany a sportos, atleta testet reszesiti elönybe. Legyen izmos, az sem eppen art, ha latszodnak a kockak. (Megjegyzem, statisztikailag ennel fontosabbnal tartjak a ragyogo mosolyt es az apoltsagot)

Amugy van böven, akinek imponal a testepitö fizikum, de egyszerüen nem annyian, mint az elöbb emlitettet. Mint mindenben, az edzest is tulzasba lehet vinni. De ne aggodj! Ha most kezded el, akkor evekbe telik, mig arra a szintre jutnal, ami mar sok. Es, ha kifejezetten csajozas celjabol teszed, akkor nem lesz annyi kitartas benned. Ha pedig elkerülne a figyelmedet, hogy veletlenül Hulkosra gyurtad magad, akkor egyszerüen valts par honapig kardiora es maris megoldodik magatol...

2018. jan. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
32%

Nem hinném, hogy bárkinek attól kéne félnie, hogy túl izmos lesz, ez nem olyan dolog, hogy lemész a terembe és véletlenül egy órával többet gyúrsz, aztán elviselhetetlenül kiszállásodik a karod. Az ilyesmi évek fáradságos munkája, tehát veled nem lesz ilyen csak mert eszedbe jutott és kicsit elkezdtél kondizgatni. Na meg az étrendedtől is függ, hogy nagy darab leszel.


Szerintem a nők részéről is butaság, hogyha meghallják a “kondi” szót, akkor rögtön egy John Cena kép él a fejükben, ami merőben eltér a valóságtól a kondizókat illetően.

Szerintem ők sajnos életükben nem láttak csinos, nőies kondizó nőt és azt hiszik, minden ilyen nő férfias és csúnya. Nagyon elvannak tévedve.

Egyik kedvenc sportoló nőm, akit gyönyörűnek tartok:

[link]

Én nőként úgy gondolnám, hogy csak visszahúzni próbálnak, tehát nem adnék a véleményükre, főleg ha tipikusan teltebb, sportolatlan nőkről van szó, akikből láthatóan az irigység szól:)


Azzal is egyetértek, hogy nem ezen fog múlni, hogy tetszel-e a nőknek vagy sem, tehát ne ilyen céllal indulj neki.

2018. jan. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!