Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb nő tényleg undorodik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nő tényleg undorodik az izmos, kigyúrt férfiaktól, vagy csak visszahúzni próbálnak?

Figyelt kérdés

Mostanában motoszkál bennem az ötlet, hogy ki kéne gyúrnom magam, amíg fiatal vagyok, mert hát szerintem tök gáz amikor egy középkorú férfi gyúr... azoknak már inkább a családjukkal meg a karrierjükkel, cégükkel kellene törődni szerintem, nem gyúró matyizni.

Ezt el is szoktam mondani a randikon a csajoknak, de szinte mindig megkapom azt, hogy neki nem jönnek be az izmos pasik, vagy ők undorodnak az izmoktól. Kérdezem tőlük, hogy miért? Erre mondják, hogy nekik nem tetszik, meg hogy képzeljek el egy nőt akinek csúnya izmos a teste, az neked tetszene? Na látod, a nők is így vannak ezzel...


Nos, akkor mi ebből a tanulság? A nőknek valóban taszító az izmos test, vagy ezek a barátnő jelöltek csak tipikus magyarok akik szeretik visszahúzni a másikat ha az fejlődni akar valamiben (Ez tipikus magyar mentalitás, mindenki üljön csak a szarban és mindenki legyen szerencsétlen és csóró, ha valaki jobbra/többre vágyik azt húzzuk vissza a mi szintünkre)


2018. jan. 16. 15:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Én nem szeretem, ha valaki túlságosan ki van gyúrva.
2018. jan. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a kérdéssel tini koromban foglalkoztam, aztán rájötem, hogy magamnak akarok megfelelni, nem másoknak, és azért kezdtem sportolni és gyúrni, mert nekem hiányzott, én akartam sportosan kinézni, és onnantól kezdve nem foglalkoztatott a téma.
2018. jan. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%

Nekem az ilyen bika nyak szintén izmos tényleg nem jön be.Barátnőmnek semmi szerepe nincs abban,hogy nekem ez tetszik-e vagy nem.

De magadért gyúrd ki magad,ha te ezt szeretnéd, ne más miatt.

2018. jan. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%

Nézz meg egy chip and Dale táncos fiút, hogy hogy néz ki: mérsékelt izomzat, kevés zsír. Ez tetszik a nőknek.

A testépítő lufiállatka nem sokaknak tetszik.

2018. jan. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
16%

Nem taszító számukra az izmost test, sőt ! Inkább az ilyen agyonkokszolt felfújt eres felfújt állatokat értik ez alatt, amikor ilyet mondanak. Volt nem egy nővel dolgom, aki ugyan ezt nyilatkozta, aztán odáig volt, pedig nem vagyok az az "izmos" fajta. Átlagos a magasságom, átlagos hozzá a súlyom és mivel alacsony a tzs-m, látszanak az izmaim. Gyúrjál nyugodtan, bármennyi idős vagy, senkinek nem lesz vele az ég világon semmi baja.

31/f

2018. jan. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
Nekem taszito, de ne a lanyok miatt gyurj, amugy is lesz lany akinek tetszel. Aki elmegy veled randizni, az gondolom ugy van vele, hogy most igy tetszel neki. Erdemes lenne inkabb utana randiznod, vagy akar az edzoteremben ismerkedned lanyokkal.
2018. jan. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

OFF:

Vannak ilyen emberek, akik úgy vannak vele hogy "akarok gyúrni de félek hogy túl izmos leszek".


Én erre cinikusan azt szoktam mondani hogy "jó majd szólok ha már kezdesz túl izmos lenni...".


Egy testépítő ismerősöm meg azt szokta mondani hogy "ilyen hozzáállással úgyse leszel túl izmos". Ugyanis az nem úgy működik, hogy lemész gyúrni, beszedsz valami szteroidot, és mehetsz is a Mister Olympiára, ennél jóval keményebb munka kell hozzá. Én pl. magamról tudom hogy ha akarnék se tudnék "túl izmos" lenni, nincs bennem annyi kitartás.


Amúgy meg mi a fészkes fenétől lenne gáz ha egy középkorú férfi gyúr?

2018. jan. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Erre több válaszlehetőség van.


Az egyik, hogy sok lánynak tényleg nem jönnek be a nagyon izmos pasik. Nekem sem, pedig akármilyet megkaphatok, de nem az eseteim, inkább a kevésbé izmos, szálkásabb alkat a kedvencem(tehát szeretem az izmos pasikat, csak nem a kétajtós szekrényeket).


Aztán van az, amit te is írtál, hogy valakinek bejönnének, de ők maguk lusták edzeni, ezért inkább lemondanak az izmos pasikról, vagy visszahúzzák őket, hogy mellettük ne legyen megfelelési kényszerük.


Meg vannak azok, akiknek bejönnek a nagydarab izmos pasik :D Ne miattuk gyúrd ki magad, hanem saját magad miatt...és ne szólj bele abba, hogy középkorú pasik is gyúrnak-e vagy sem, szerintem joguk van maguknak eldönteni, nem a te véleményedre kíváncsiak.

2018. jan. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
37%

Baromság.

Nekem mindegyik csaj akivel dolgom volt a testemtől már nedves volt mindig.

Szíveket,csókokat küldtedk nekem sorokon át.

Meg alig várták talákozzak velük.

Sőt mindegyik csaj akivel dolgom volt ,,80 alatt a férfi csak karácsonyfa dísz,nem kellene max havernak".


De olyan is volt,sajnos nem vagyok büszke rá,hogy a csaj randi nélkül átjött hozzám és megkapta amit meg kellett közben meg randizott egy sráccal velem randi nélkül már ágyba is bújt,a gyereket el is küldte.


Ezt csak azok a nők mondják,hogy nem tetszik nekik akik nem piacképesek,akik nem olyan csinosak szexik,akik nem hangsúlyozzák a nőiességüket.

Hidd el egy igazi csinos nő imádja az izmos pasikat,gerjednek rájuk.

Tapasztalat.


,,mert hát szerintem tök gáz amikor egy középkorú férfi gyúr... azoknak már inkább a családjukkal meg a karrierjükkel, cégükkel kellene törődni szerintem, nem gyúró matyizni. "


Miért zárja ki szerinted?

Én már 30 vagyok mégis heti 5-ször eddzek mellette tőlem nagyobb karrieristát nehezen találsz akár este 22-kor még kódokat krampácsolom.

Sőt volt olyan kollégám 35 éves 130kg volt amikor tömegelt,akkora mint egy dánmedve,aztán leszálkásított még nagyobbnak nézett ki(diplomás szoftverfejlesztő ő is), sőt egyik csajnak az exe 38 éves szintén mérnök srác, full gazdag ő is ki van gyúrva.


Nem vagy vagy hanem is is.

2018. jan. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%

Mérték, mérték, mérték... Két éve edzek lassan, azóta hallgatom egyszerre, hogy a férfiak mennyire nem szeretik az izmos nőket és hogy mennyire kvajó testem van. :'D Igen, azok is, akikkel randiztam, megjegyezték ezt már. Volt, hogy úgy kezdtük a randit, hogy jaj, de jó alakom van, milyen jól nézek ki, aztán rákérdeztek, hogy mit sportolok és már ment a "hőőődehátneguggoljonegynő70kilóval" és társai...


Az edzés, ha naturálban tolják és minőségi edzésről van szó, minőségi étrenddel, mindkét nemnek a saját testi arányait, saját testi szépségét hangsúlyozza ki. A férfiaknál azt a szép, deltás alkatot, a nőknél a homokórát. A férfiaknál a férfiasságot, a nőknél a nőiességet. Ez mindkét nemnél általában vonzó, a baj a túlkapásokkal van, aminek a színpadon a helye nálam, nem a halószobában. Egy általánosan jó, sportos fizikummal soha nem volt senkinek semmi baja, sőt...

N

2018. jan. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!