Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon nagyok az igényeim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagyok az igényeim picit macis pasiként, azzal hogy csak a vékonyakat szeretem és Cserpes Laura már nem kéne, mert dagadt?

Figyelt kérdés
2018. jan. 14. 23:44
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
90%

Linkelj képet a te alkatodhoz hasonlóról is, hogy tudjuk, neked mi a kicsit macis.

Egyébként meg, ha a neked tetsző lányok sorozatosan elutasítanak, akkor igen, valószínüleg nagyok az igényeid.

2018. jan. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
93%
Nem baj, ha a vékony lányok tetszenek neked, de ha elhajtanak, azt is el kell fogadnod. Nem minden csaj izgul a zsírcsöcsöcs férfiakra.
2018. jan. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
80%

[link]


Cserpes Laura pasija. Ha hozzá képest van rajtad 2-3 kiló plusz, akkor belefér.

2018. jan. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 acelsziv ***** válasza:
85%

Tehát te 150 centivel 150 kilósként picit macis vagy de CSL már dagadt. Értem.

Aztán érintettél -e már nőt anyádon kívül, vagy csak az ötcombúval barátkozol esténként?

2018. jan. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
55%
Ha neked vannak igényeid, akkor bizony a másik félnek is lesznek. Felelj meg az igényüknek, elégítsd ki a szükségleteiket, és a tieid is ki fognak 🤗
2018. jan. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Maradjunk annyiban, hogy dagadt vagy és nem macis. :D
2018. jan. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
57%

Igényeid lehetnek és legyenek is.

DE mit teszel azért,hogy vékony szexi nőd legyen?

Milyen lépéseket?

Hányszor jársz edzeni?Életmódot mikor váltasz?


Amúgy CS.L. nem dagadt,mondom ezt,úgy,hogy nagyon kritikus vagyok a nőkkel én is,de Laurta alakjával nincsen gond még.


Ideje lemenned edzeni heti 4-5-ször meg diétázni ha olyan nőt akarsz,mert nem fog veled szóba állni plusz remélem a szakmád minimum fejlesztő mert lecsó is kell.

2018. jan. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
van pocak OK, de egy nőnek ez nem elfogadható egy férfinek igen, mert a férfi vizuális típus és egy fokkal szebbnek kel lenni az ördögnél. 34 éves vagyok és eddig 2 barátnőm volt és szerencsére nem ilyen dagadtak.
2018. jan. 15. 11:54
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem elfogadható ez a lényeg.

Szépen told le magad edzeni te is,mert egy csinos nő nem véletlen izzad a teremben.


Az a baj,a semmire akarsz csinos nőt.

Nem fog menni most mondom.

Ahhoz dolgokat le kell tenni az asztalra is.

2018. jan. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 ~Mengdan Pan~ ***** válasza:
88%

Öcsém, eléggé el vagy tévedve, ugyanis a nőknek is fontos a kinézet.

Mi az, hogy mackós? Hány kg vagy? Hány centi?

2018. jan. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!