Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a gond mostanában? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a gond mostanában? Miért nem sikerül kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
Idestova 2 éve vagyok szingli . Az első évem szuper volt . Nem érdekelt senki és semmi , nem vágytam egyáltalán kapcsolatra hisz akkor léptem ki egy 5 éves kapcsolatból , vágytam a szabadságra . Az utolsó egy évben már vágytam valakinek a közelségére , szeretetére , bár akkor is még nem tudtam úgy közel engedni magamhoz egy férfit , hogy több is lehessen . Most , 3 hónapja viszont akarok kapcsolatot , úgy érzem , hogy készen állok rá , erre mintha nem érdekelném a férfiakat . Eddig állandóan körül udvaroltak , kapcsolatot akartam , most , hogy én akarok , sehogy sem jön össze . Mi lehet a gond ?
2018. jan. 9. 19:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
rágörcsölsz
2018. jan. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
22%
Lehet hogy eljart feletted az ido es fiatalabbakat keresnek.
2018. jan. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
45%
2-es, de szemét vagy! :D
2018. jan. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok .
2018. jan. 9. 19:26
 5/16 anonim ***** válasza:
Úristen, totál ilyen helyzetben vagyok én is. Pont 2 éve szingli, 1. évben én sem akartam kapcsolatot, utóbbi időben igen, csak nekem sem jön össze. Aki járna velem, azzal én nem, akivel én járnék, az velem nem/nem kapcsolatot keres. Hát ez van, majd találunk párt, csak nem kell görcsölni, meg ne azzal indíts, hogy te csakis kapcsolatban gondolkozol, hanem mondd azt, hogy ismerkednél és majd ahogy alakul :) 21N
2018. jan. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
Akkor egyszeruen nem vagy eleg szep.
2018. jan. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Türelem, kapcsolatot terem. (Ja nem, rózsát.)

Amúgy ez miért van, hogy most a közösségi fórumokon majdnem mindenhol 21 éves szingli lányokról olvasok? Ez valami invázió? :D

2018. jan. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Sok szerencsét ! Remélem megtaláljuk hamar azt a valakit 😊

Utolsó 👉 valószínű nem az a gond , hogy nem vagyok elég szép , mivel eddig udvaroltak , kapcsolatot akartak .

2018. jan. 9. 19:32
 9/16 A kérdező kommentje:

Hahha lehetséges . 😅

De azért remélem idővel javul a helyzet , hisz idén már 22 éves leszek 😉

2018. jan. 9. 19:33
 10/16 anonim ***** válasza:

Igen, invázió.

Egy 21 éves lány

2018. jan. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!