Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen tippeket, tanácsokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tippeket, tanácsokat adnátok egy "kutyának se kell" kategóriájú férfinak?

Figyelt kérdés

2018. jan. 9. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Vállon veregetnem és biztosítanám a megértésemről.

Egy hasonszőrű srác

2018. jan. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Hogy semmiképp ne hallgasson a gyk-s válaszolókra.
2018. jan. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

1. fejezd be ezt a negatív hozzáállást

2. foglalkozz önismerettel

3. sportolj

4. foglalkozz önszeretettel

2018. jan. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Önbizalom, önképfejlesztés, hobbi, szórakozni járás... csak a szokásos. Ja, hogy túl közhelyes? Az. :D
2018. jan. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Raboljon bankot.
2018. jan. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Reszver
2018. jan. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg magadtól miért van így..


És próbálj a necces dolgokon változtatni..

2018. jan. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%

Nekem az ilyen "lehetetlen(nek tűnő) küldetés"-szerű dolgokra az alábbi vált be:

1. elhatározom, hogy kezdeni akarok valamit ezzel a helyzettel (tenni akarok valamit, hogy változzon, szinte bármire hajlandó vagyok, de legalábbis nyitottabb, mint szoktam)

2. általában az élet erre valamilyen módon válaszolni szokott, apró megoldandó feladatokat hoz elém, amelyek, mint később rájövök, lépésről lépésre tesznek egyre alkalmasabbá arra, hogy a feladatot megoldjam, vagy hogy a helyzet később magától megoldódjon - azáltal, hogy fokozatosan, anélkül, hogy észrevenném, átalakul az egésszel kapcsolatos hozzáállásom (vagy másképpen fogalmazva, az egészről alkotott véleményem).

2018. jan. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Macskának sem kell nőt!
2018. jan. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Próbálj változtatni és merj kilépni a komfortzónádból. Időbe fog telni, de teljesen megéri. :)

Én is esélytelennek tituláltam magam nagyon hosszú ideig, aztán elkezdtem máshogy hozzáállni a dolgokhoz. Azóta sok minden megváltozott, és már a gyönyörű barátnőmmel fejlődünk közösen :)

Soha ne add fel!

2018. jan. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!