Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem megy gördülékenyebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy gördülékenyebben a beszélgetés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy lány, akit október elején egy szórakozóhelyen megismertem. Nem sokat beszéltünk, leginkább csak táncoltunk. Megadta az elérhetőségét. Még akkor felvettem vele a kapcsolatot. Később úgy volt, hogy találkozunk, aztán mégse jött össze és azután már nem is kerestem. Kb. 1 hete újra találkoztam vele azon a szórakozóhelyen, ismét táncoltunk egy rövid ideig, majd Facebookon újra felvettem vele a kapcsolatot. Most úgy voltam vele, hogy nem akartam egyből randira hívni, mert lehet, hogy múltkor is az volt a baj, hogy túl gyorsan elhívtam, mert nem Messengeren akartam megismerni, hanem élőben. Most viszont váltottam, gondolván, hogy lehet úgy jobb lenne, ha kicsit többet tudnánk egymásról, mielőtt találkozunk. Úgy álltam hozzá, hogy türelmes leszek, nem fogom egyből elhívni. Ezt tartom is, de a netes beszélgetések nekem nagyon nehezen mennek, és egyszerűen nem törik meg a jég. Olyan udvariaskodó az egész beszélgetés, ráadásul kezd átmenni interjú módba is és már kezd lassan kínos lenni, hogy én kérdezek, ő válaszol és ennyi. Még azért nem toltam túl szerintem, de már határeset. Ő viszont igazából nem különösebben érdeklődik felőlem. Lehet azért mert tényleg nem érdeklem annyira, viszont, ha találkozunk a szórakozóhelyen, akkor simán táncol velem, meg Facebookon is mindig válaszol, nem koptat le. Ilyen nagyon határesetesnek érzem az egészet és szeretnék tanácsot kérni, hogy fordíthatnám át ezt az egészet pozitívba? Előre is köszönöm a válaszokat. Mindketten húszas éveink elején járunk.

2018. jan. 5. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Lehet, nem annyira érdekled, és nincs annyi gerince, hogy ezt egyenesen megmondja.
2018. jan. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Egyetértek az előzővel. Mondjuk haverom taktikája, hogy ilyenkor is tolja, amíg le nem tiltják kb. Volt már, hogy sikerült megtörnie a jeget. Valakik sajnos csak kéretik magukat.

Továbbá, ha neked nem tetszik ez a dolog, hogy ő ilyen passzív, akkor lehet nem is vagytok egymásnak valók igazán. Én amúgy azt csinálnám, hogy elhívom még egyszer és ha nem, akkor hagyom végleg. Vagy próbáld meg megcsókolni legközelebb szórakozóhelyen. :)

2018. jan. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és ne pörögj túl sokat rajta, mert nem éri meg. Feltehetőleg csak idealizálod, és már ez itt előjött ugye. Kedvesnek tartod és meg elképzeled (elvárod), hogy milyen jókat beszélgettek meg ilyenek. Közben meg sehol semmi. Ha nem, akkor nem, és lépni tovább. 1 hónap múlva elfelejted, vagy még hamarabb ha jön valaki más a képbe.


Én sokszor elkövettem azt a hibát, hogy heteket pazaroltam egy-egy hasonló szituációra, majd jött a koppanás, és utána is ezen pörögtem hetekig magamban. Nem érdemes!

2018. jan. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Nagyjabol az utolso mondattal megvalaszoltad.

Van egy rossz hirem. Nem hiszem, hogy sok eselyed van.

Szerintem jol tetted, hogy probaltal randit kicsikarni mar az elejen. Azert razott le mert nem vagy az esete, s azert tartott meg mint barat, mert mint udvartartas fenyezi az egojat, vagy van masik s ha az nem jon ossze akkor valaszt a b-variaciok kozul.

Ime a tokeletes pelda miert kell eloben ismerkedni, mert ott nincs az, hogy leraz, vagy ha igen, akkor egyertelmu, hogy mi a szituacio. Igy meg most otlethetsz mit is akar.


Nekem az a tanacsom, hogy hivd el, egy ujabb randira, s ha az se jon ossze, nezz uj lany utan. Nincs ertelme szivatnod magad.

Ami kicsit szomoru a sztoridban, hogy a leirasbol az jott le, hogy meg a megismerkedeseteknel, ha nem teszed be magad a barat-zonaba min. szex lehetet volna belole. Csak fizikalisnak kellett volna lenned, pl csok tanckozben, kezen fogva jarkalas, stb.

Szerintem a csajozas semmi mas csak idozites kerdese. Szingli lanyt a megfelelo idopontba kell megtalalnod. Millio alkalom volt, hogy ha az elejen batrabb vagyok akkor osszejott volna a csaj.

2018. jan. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amúgy előző válaszolóról jut eszembe, én is rengetegszer elszúrtam ezzel a taktikával amúgy, hogy majd holnap facebook-on megkeressük egymást és...

Akkor és ott, rögtön, amíg meleg a vas, addig kell ütni! Akkor nem gondolkodik a lány semmin, amikor buli van, de otthon józanul már igen. Egy csók sokat lendíthet a dolgokon.

2018. jan. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!