Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, nektek bántó, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, nektek bántó, ha a hátatok mögött így neveznek titeket a pasik, hogy "barna bombázó", "szőke ciklon", "fekete amazon" vagy "vörös démon"?

Figyelt kérdés

Ha megtudjátok, hogy az ismerősi körben lévő pasik vagy pasik egy csoportja így nevezne titeket a hátatok mögött, és egy idő után a fületekbe jutna valahogy. Egy ideje már viseltek egy ilyen "címkét", de nem tudtatok róla.


Megbántódnátok ezen? Vagy ez nem sértő a nőkre nézve?



2018. jan. 3. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Hát szerintem az amazon inkább hízelgő.
2018. jan. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Engem sért. Van nevem.
2018. jan. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Az ilyen ismerősi kört sürgősen és véglegesen magam mögött hagynám.
2018. jan. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok ennyire viráglelkű, nem venném magamra. Nem mondom, hogy kifejezetten hízelegne, de azért bántani sem bántana. Nem érzem magam attól tárgyiasítva, hogy valaki címkéket aggat rám, szíve joga úgy nevezni, ahogy szeretne. Ezek egyébként még csak nem is sértések, szóval nem hiszem, hogy zokon venném.
2018. jan. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem sértő egyáltalán.
2018. jan. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Részben hízelgő részben pedig lealacsonyító.

Valahol nekem kicsit olyan alá-fölé rendelt viszonyra ad utalást ,mintha csak egy tárgy lennék.

2018. jan. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tetszik! :D
2018. jan. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
En csunya vagyok, szoval gunyolodasnak vennem. De ha nem lennek csunya, nem zavarna. Meg is lepodtem, hogy mennyien felkapnak erre a vizet.
2018. jan. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, mert egyik se illik rám és csak iróniából mondanák rám.
2018. jan. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Inkább azon gondolkoznék el miért használnak rám 80-as évek hangulatára jellemző szóösszetételeket.
2018. jan. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!